Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Южната гора - Page 2 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Южната гора - Page 2 New_st10
Top posters
Атина
Южната гора - Page 2 I_vote_lcapЮжната гора - Page 2 I_voting_barЮжната гора - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Южната гора - Page 2 I_vote_lcapЮжната гора - Page 2 I_voting_barЮжната гора - Page 2 I_vote_rcap 
Посейдон
Южната гора - Page 2 I_vote_lcapЮжната гора - Page 2 I_voting_barЮжната гора - Page 2 I_vote_rcap 
Sandara.
Южната гора - Page 2 I_vote_lcapЮжната гора - Page 2 I_voting_barЮжната гора - Page 2 I_vote_rcap 
Анабет
Южната гора - Page 2 I_vote_lcapЮжната гора - Page 2 I_voting_barЮжната гора - Page 2 I_vote_rcap 
Афродита
Южната гора - Page 2 I_vote_lcapЮжната гора - Page 2 I_voting_barЮжната гора - Page 2 I_vote_rcap 
Ариа
Южната гора - Page 2 I_vote_lcapЮжната гора - Page 2 I_voting_barЮжната гора - Page 2 I_vote_rcap 
Хататила
Южната гора - Page 2 I_vote_lcapЮжната гора - Page 2 I_voting_barЮжната гора - Page 2 I_vote_rcap 
Зевс
Южната гора - Page 2 I_vote_lcapЮжната гора - Page 2 I_voting_barЮжната гора - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Южната гора - Page 2 I_vote_lcapЮжната гора - Page 2 I_voting_barЮжната гора - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Южната гора - Page 2 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Южната гора - Page 2 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Южната гора - Page 2 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Южната гора - Page 2 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Южната гора - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Южната гора - Page 2 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Южната гора - Page 2 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Южната гора - Page 2 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Южната гора - Page 2 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Южната гора

Go down 
+5
Nico di Angelo
Владимир Кузлов
Хататила
Талия Грейс
Sandara.
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Хататила
Богинята на котките
Богинята на котките
Хататила


Брой мнения : 193
Точки : 348
Join date : 15.07.2011
Age : 24

Южната гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 4:26 pm

-Това е Нико ди Анджело.-представих го.-Питах те, дали го познаваш. Пресвети татко, толкова ми липсваше, братле!-обърнах се към Нико, после към Талия, която явно беше избягала. Не я винях. Тука стана на семейно съвещание! Все още бях бясна на сестра си. Как можа, как МОЖА! Това беше сестрата на гаджето ми, а ти я изгони! Кой знае къде е сега! Идеше ми да изкрещя на несъобразитената Хали тези думи, но се спрях навреме. Нико много добре знаеше какъв беше гневът ми. Вместо това я смъмрих:
-Стига, Халс, защо ти трябваше да го правиш?
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Южната гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 4:36 pm

Сестра ми се скара на другото момиче. Супер! Още една полусестра. Защо баща ми все има полубогове деца, а продължава да се крие. Още щом го видех, щях да му зашия един божествен шамар.

-Е, ами, ти как попадна тук?-попитах полубогинята.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Южната гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 4:40 pm

Сестра ми изглеждаше ядосана. Разбрах, защо Талия се боеше от нея. За момент си помислих, че ще ме убие, но май се спря.
Чакай малко! Братле?! Обърнах се към "братлето":
- Ъъъ... Здрасти. - казах с наведена глава. - Ами доста странно беше. Ъъъ... Дълга история. - мама беше умряла в апартамента, не ми се говореше за това. - Ами вие сигурно сте отдавна тук? - после се сетих нещо - Една секунда, моля.
Отскоро познавах Талия, но вече си знаех, че не се предава лесно и затова попитах с мек гласец:
- Талия, къде си?
Без отговор.
- Моля те, кажи къде си. Ако го направиш щеее... Направя нещо. Каквото поискаш!
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Южната гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 4:46 pm

Веднага щом чух, че ще направи каквото й кажа изскочих точно зад нея.

- Тук! - извиках, а тя подскочи. Какво??? Обичах да подслушвам, и?

Веднага щом видях Хататила, пак заприличах на малко кутре. И то подплашено, при това. Направих крачка назад и се опрях в дървото, зад което се бях крила. Ох, добре, че беше то! Наистина ми трябваше облегалка. Свлякох се на земята и поседнах. За момент си върнах смелостта.

- Хали, дрехите ми още са мокри. Ще ти го върна, ще видиш. - казах го на шега. Това за отмъщението. Надявах се да не го приеме сериозно, защото не исках още една двуметрова вълна да ме залее.
Върнете се в началото Go down
Владимир Кузлов
Син на Хефест
Син на Хефест
Владимир Кузлов


Брой мнения : 53
Точки : 118
Join date : 01.01.2012

Южната гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 4:49 pm

Беше дошло още едно момче.Сигурно е брат на едното момиче.момчето се казваше Нико а сестра му Хали.А мокрото момиче се казваше Талия и жената със зъбите на котка се казваше Хататила.
-Здравей!-обърнах се към Нико.-Как се казваш?
Бяхме се събрали доста хора.
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Южната гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 4:58 pm

- Ммм... Привет, хора! - не знам как събрах сили да изрека това просто изречение. Още ме беше страх да не ми направят нещо, но пак можех да избягам, нали?

Седнах и се заслушах какво говорят другите... Нещо за нещо си и нещо за някакво друго нещо. Дори не разбрах за какво става дума, но започнах да се отпускам. Все още пребледнявах, когато погледнех към Хататила, но тя май нямаше намерение да ме осакати, за разлика от сестра си.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Южната гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 5:11 pm

Сестра ми ме погледна приканващо, а аз протегнах ръка към Талия, с думите:
- Извинявай, мило другарче, повече няма да правя така. - явно всичко, освен мен, ги напуши смях, защото скоро гората кънтеше.
Беше хубаво да не си сред гневни лица, но не ме радваше фактът, че Талия стои зад мен. Все още й нямах доверие. Можеше да ми направи нещо в гръб. Обърнах се рязко и я видях, че е седнала на земята, до едно дърво, и си играе със стръкче трева.
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Южната гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 5:27 pm

Леле, как за стотни от секундата си смениха настроенията.

-Ами, аз съм Нико. Нико ди Анджело, син на Посейдон.-и сякаш да докажа това погледнах пред себе си и автоматично се нарисува морскозелен тризъбец и застана така, че да го хвана. Яко било да си дете на морския бог. Щом видях другото момиче, което се представи кати Талия, пребледнях. Познавах я отнякъде. Но откъде?
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Южната гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 5:39 pm

Момчето, което се казваше Нико каза, че е син на Посейдон, което потвърждаваше опасенията ми, че ще стана на прах, и като по сигнал в ръката му изникна тризъбец. Останах с отворена уста. Хвана ме шубето. После погледнах към лицето на Нико. Стори ми се, че съм го виждала някъде, но не обърнах внимание на този факт.

Вместо това се загледах към Хататила и пак ме побиха тръпки. Побързах да отклоня погледа си към нещо не толкова интересно като рекичката, например. Стоях си мълчаливо както никога.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Южната гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 5:45 pm

Нико имаше тризъбец. Аз защо не можех така?! Можех да си мрънкам цял ден, но това не беше най-добрата идея, която ми хрумна за момента. Реших просто да попитам. Това щеше да е по-лесно.
- Как го направи!?
В главата ми беше само безкрайното "УАУ!", но знаех, че не мога да го кажа, затова си замълчах.
Върнете се в началото Go down
Хататила
Богинята на котките
Богинята на котките
Хататила


Брой мнения : 193
Точки : 348
Join date : 15.07.2011
Age : 24

Южната гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 5:51 pm

-Ами, научих го!-отговорих аз. Вярно си беше.-Научих и на някои от моите номера. Нико, покажи им!
Той тропна с тризъбеца по земята и направи заметресение. После докосна средния връх на оръжието и то се превърна на бронзов меч.
-Казва се Анаклусмос. Преведено от старогръцки-Въртоп.-усмихнах се при вида на бронзовото острие. Колко много спомени навяваше...
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Южната гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 5:57 pm

Гледах изумено докато Нико правеше земересение. Хали сигурно пък беше онемяла още повече от мен. Не й завиждах.

- Това е... - опитах се да кажа "яко", но не се получи. Думите сякаш заседнаха в гърлото ми. Хали може и да не казваше безкрайното "УАУ!", но аз опитах, и то по два начина - УАУ!УАУ!УАУ!УАУ!УАУ! - и другия - УАААААААААААААААААААААААААААААУ! - сигурно съм звучала глупаво, но за сметка на това бях изумена и впечатлена.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Южната гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 6:04 pm

Гледах и не вярвах на очите си! Накрая казах едва чуто:
- Т-т-талия каза всичко, което мммисля. - и зяпнах как Нико гордо държи своя тризъбец-меч и кой знае още какво.
Толкова му завиждах. Толкова, колкото... На колкото години е Слънцето. Не, не, не Вселената на колкото години е. Не, не, не - повече от това му завиждах! Сигурно бях позеленяла, но бях и мноооооооого впечатлена. Почти толкова, колкото завиждах.
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Южната гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 6:07 pm

-Ххххаха.-разхилих се при вида на израженията им. Май това съм го прихванал от Хати.-Та, какво ви се прави?-през смях ги попитах. Направо си се подхлъзнах и преди на тупна на земята направих нещо като салто и се озовах на крака все още с Въртоп в тъка. Докоснах върха му два последователни пътя и той се превърна на химикалка. мушнах го в джоба си и погледнах кум останалите, които-без Хататила, естествено-бяха онемели от изненада.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Южната гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 6:20 pm

Дори не знаех дали въпросът е зададен към мен, но изстрелях с бясна скорост:
- Хайде на тренировъчната площадка! - погледнах към Талия, а след това към брат си и сестра си.
Не знам от къде ми хрумна това, но изведнъж усетих порив на енергия, която исках да изразходвам. Знаех какво става, когато имах порив на енергия, затова се пошегувах:
- За ваше добро е!
Върнете се в началото Go down
Хататила
Богинята на котките
Богинята на котките
Хататила


Брой мнения : 193
Точки : 348
Join date : 15.07.2011
Age : 24

Южната гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 6:26 pm

-Съгласна. Нико, какво мислиш?-попитах брат си. Обикновено не се бъркам в мозъците на смъртните, но сега споделяхме една обща мисъл-"Битка!".
-Къдет' сте вий, там съм и аз!-засмя се. Толкова обичах, когато се смееше...
-Ами ти, Талс? И този тук, как се казваше...много се извинявам, забравих ти името. Нека да се пораздвижим малко!-измандрих от немай къде и се усмихнах топло. Чудех се какви ще са им реакциите.

ПП.Които са съгласни, да пишат направо на Тренировъчната Площадка.
Върнете се в началото Go down
Владимир Кузлов
Син на Хефест
Син на Хефест
Владимир Кузлов


Брой мнения : 53
Точки : 118
Join date : 01.01.2012

Южната гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 6:32 pm

Владимир видя как се появява тризъбец пред Нико и се изуми.това беше невероятно.После и се появи някакъв меч.Всичко това беше яко и бледнееше пред силата ми да запалвам огън с ума.Хали предложи да отидем на тренировачната площадка.
-Владимир се казвам!-и се обърна към Хататила.-Чудесна идея,тъкмо всеки може да покаже уменията си.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Южната гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора - Page 2 EmptyВто Май 08, 2012 7:28 pm

И ето пристигнах на уговореното ни място с Лекси.. Това ли беше Южната гора ?? Наистина беше красива.. Продължих да се разхождам с надеждата някъде да открия най-добрата си приятелка..Вървях, вървях.. Стори ми се, че мярнах някого с крайчеца на окоти си, но спрях да вървя.. По едно време видях едно момиче, което беше седнало край брега на едно езерце..
-Ъъм, Алексис- извиках несигурно..
Тя се обърна и се усмихна.. Да, това беше тя.. Не бях объркала..
-Здравей, отново.. - поздрави, все още усмихвайки се..- Ела, седни до мен..“
-Дообре, шефе - изсмях се и седнах до нея..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Южната гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора - Page 2 EmptyПон Май 14, 2012 8:42 pm

Вече бях навлязла в гората. Спрях се до малко езерце и седнах на брега. Бях се замислила и хвърлях камъчета във водата. По едно време зад мен се чуха стъпки. Обърнах се рязко, напипвайки ножа си, за безопасност.. Все пак не се знае кой стои зад гърба ти. Но това беше най-добрата ми приятелка- Бела.
-Здравей ! -усмихнах се.- Ела, седни при мен- подканих я.
Тя се настани до мен. Макар че щеше да изглежда странно, я огледах от глава до пети. Беше се променила наистина много. Преди се обличаше по мъжко, тоест без рокли и т.н., както и аз. Къси гащички, прилепнали дънки, клинове, кецове, тениски, потници и винаги ходеше с вързана коса - това беше стилът ѝ. Но сега беше облечена по коренно различен начин. Рокля до коляното на цветчета, косата ѝ беше спусната и сплетена със златни нишки, но отново си беше с кецовете. Това ме зарадва, не се беше променила набързо.
-Много си се променила- отбелязах.
-Ами да.. Ти също- вече ходиш с роклички //О.о- точно такава беше физиономията ѝ//
Двете си прекарвахме страхотно. Смяхме се на глупостите си, разказвахме си за минали случки..
Изведнъж се чу шум от стъпки. Мигновено се изправих и застанах в бойна позиция. С едната ръка държах меча си, а с другата напипах лъка си. Да, така е.. Никога не излизах без оръжията си. Стъпките приближаваха. Погледнах към Изабела. По лицето ѝ се четеше страх. Та тя беше съвсем нова в лагера.. Как очаквах да владее меча.
Усмихнах ѝ се окуражително, доколкото беше възможно. Мен също ме беше страх. Нямах никаква представа какво чудовище наближава, а и бях съвсем сама. Изведнъж от храстите се подаде момче. Да, да точно така.. Момче.
Въздъхнах облекчено и свалих меча. Вгледах се в него. Физиономията му беше доста сплашена и смешна. Имаше руса коса и сини очи. Беше изключително красив..
- Хей, аз съм Найл, син на Аполон - усмихна се неловко.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Южната гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора - Page 2 EmptyСря Юли 18, 2012 2:10 pm

Определено се изплаших, когато видях момичето, насочило оръжие към мен. Всички в този лагер ли трябваха да бъдат толкова недружелюбни. Тя прибра меча си и отстъпи назад. Чак сега забелязах другото момиче, което беше седнало на земята и гледаше също толкова изплашено колкото и аз. Двете изглеждаха на моите години. Максимум да бяха на по 16-17.
Огледах поотделно и двете. Момичето, заплашило ме с меч, имаше къдрава кестенява коса и сиви очи. Беше невероятно красива. Отместих поглед към другото. Нейната коса също беше къдрава, но не колкото тази на другото, а и беше с руса коса. Очите ѝ бяха сини, кристално сини. Гласът на едното прекъсна мислите ми.
- Е, ще спреш ли да ни оглеждаш и да се представиш по-подробно? - попита ме с надменен тон - тъмнокосото момиче.
- Ъъ да .. - започнах да обяснявам. - Аз съм Найл, както казах- син на Аполон. Ами съвсем нов съм в лагера, дойдох преди час - усмихнах се. - А вие кои сте?
Тъмнокосото момиче ме оглеждаше преценяващо. Стана ми малко неудобно, тя ме огледа от глава до пети.. Имах чувството, че съм изправен пред съд,което между-другото ми се е случвало, но това е дълга история. Русокосото момиче веднага заговори.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Южната гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора - Page 2 EmptyСря Юли 18, 2012 2:31 pm

Найл беше наистина красавец. Погледнах към Неон. Тя го гледаше все едно е наш враг и го изпитваше с поглед, което очевидно не му беше много приятно. Да, такава беше приятелката ми. Съмняваше се във всичко. Сигурна бях, че ако Найл направо само едно грешно движение, ще бъда прободен с меча на Неон.
- Аз съм Изабела, дъщеря на Афродита! - усмихнах се дружелюбно, все още седейки на земята. Той също ми се усмихна лъчезарно.
- Името ми е Неон! - процеди през зъби тя. - дъщеря на Афродита.
Найл я погледна смаяно. Да, странно беше дъщеря на Афродита да бъде толкова злобна и войнствено настроена, но това беше Неон.
- Странно - ухили се Найл.
Двамата се гледаха странно. Найл по-скоро с насмешка, но Неон му хвърляше такива убийствени погледи.. Защо ли го правеше? Но едно си личеше.. Между тях имаше химия..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Южната гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора - Page 2 EmptyПет Юли 27, 2012 10:31 pm

Усетих, че се взирам прекалено кръвожадно в Найл. Реших да не го сплашвам още в началото, затова се опитах да се усмихна и ми се получи.
- Извинявай за.. Ами реакцията ми - усмихнах му се и стиснахме ръце. - Ако искаш, седни до нас.
Найл ми погледна объркано, но все пак двамата седнахме до Изабела. През цялото време зяпах Найл. Беше наистина красив. А на него явно му беше неловко.
- Значи си нов в лагера? - повдигнах вежда, а той кимна. Все още ме гледаше почти уплашено. - Хей, успокой се. Няма да те нараня - засмях се.
- Определено не изглеждаше така преди няколко минути - ухили се той.
Свих рамене и се засмях. Двамата си говорихме още дълго, а Изабела само мълчеше и се чудеше на къде да погледне..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Южната гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора - Page 2 EmptyПет Юли 27, 2012 11:08 pm

Изненадах се от рязката промяна в държанието на Неон. До преди минута държеше нож срещу мен и ме гледаше с такъв кръвожаден поглед, а сега седяхме един до друг и си приказвахме, сякаш бяхме приятели от години. Тя определено беше много приятен човек.
Усетих, че тя ме беше зяпнала. Размърдах се и я погледна неловко. Тя явно се осъзна и спря да ме зяпа.
- Не то приемай лично, но изобщо не ми приличаш на дъщеря на Афродита и не ти вярвам - засмях се.
- И защо? - попита ме нежно. Е, това го правеше нарочно!
- Ами никога не съм очаквал дъщеря на Афродита да гледа по такъв начин - засмях се. - Смятах, че всички сте разглезени фръцли, мислещи само за външния си вид. Не предполагах, че някога през живота си ще зърна момиче като теб.
- О.. - тя се изчерви.
- Много си сладка, когато се изчервиш - усмихнах се, а тя почервеня още повече.
Усещах, че това бе началото на едно прекрасно приятелство ..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Южната гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора - Page 2 EmptyПет Юли 27, 2012 11:13 pm

ЧУВСТВАХ СЕ ИЗЛИШНА. Да, точно така .. Те двамата хубаво си флиртуваха, но забравяха мен. Не че исках да им се пречкам, но не беше много приятно все пак. Реших, че ще е по-добре да ги оставя насаме.
- Кхъм, кхъм - изкашлях се. - Аз ще тръгвам .. Имам малко работа -усмихнах се.
Те даже и внимание не ми обърнаха. Станах от земята и си тръгнах
Върнете се в началото Go down
Vicktoria di Makiaveli
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Vicktoria di Makiaveli


Брой мнения : 118
Точки : 250
Join date : 12.09.2012
Местожителство : Kiss me, Damon. Or kill me. We both know you're only capable of one.

Южната гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора - Page 2 EmptyЧет Окт 18, 2012 8:24 pm

Излезнах от стаята си и се насочих към южната гора. Времето беше подходящо за разходка, защото беше слънчево и лек вятър полъхваше, и разпиляваше косата ми. Вече можех да видя първите дървета в гората, които не бяха много далеч от мен, а когато стигнах до тях бавно пристъпих навътре. Почувствах се сякаш преминавам в друг свят. Всичко в тази гора беше прекрасно. Отърсих се от тревогите и се опитах да се насладя на момента. Стъпвах леко и разгръщах клоните на храстите. Листата им все още бяха влажни от сутрешната роса. Малките капчици по тях блещукаха на слънчевата светлина и я отразяваха в различни цветове. Малка дъга се бе образувала тук.
После обаче чух шум зад гърба си. Обърнах се, за да погледна кой стои зад мен. Не видях никого, но чувах гласовете на приближаващи се хора. Зачаках тяхната поява.

П. П.
Започнах да пиша тук, Трей, Мяуу, ако искате се присъединявайте...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Южната гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Южната гора
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Северната гора
» Вечната огнена гора

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лагерът на Нечистокръвните-
Идете на: