Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Южната гора Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Южната гора New_st10
Top posters
Атина
Южната гора I_vote_lcapЮжната гора I_voting_barЮжната гора I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Южната гора I_vote_lcapЮжната гора I_voting_barЮжната гора I_vote_rcap 
Посейдон
Южната гора I_vote_lcapЮжната гора I_voting_barЮжната гора I_vote_rcap 
Sandara.
Южната гора I_vote_lcapЮжната гора I_voting_barЮжната гора I_vote_rcap 
Анабет
Южната гора I_vote_lcapЮжната гора I_voting_barЮжната гора I_vote_rcap 
Афродита
Южната гора I_vote_lcapЮжната гора I_voting_barЮжната гора I_vote_rcap 
Ариа
Южната гора I_vote_lcapЮжната гора I_voting_barЮжната гора I_vote_rcap 
Хататила
Южната гора I_vote_lcapЮжната гора I_voting_barЮжната гора I_vote_rcap 
Зевс
Южната гора I_vote_lcapЮжната гора I_voting_barЮжната гора I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Южната гора I_vote_lcapЮжната гора I_voting_barЮжната гора I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Южната гора EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Южната гора EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Южната гора EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Южната гора EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Южната гора EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Южната гора EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Южната гора EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Южната гора EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Южната гора EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Южната гора

Go down 
+5
Nico di Angelo
Владимир Кузлов
Хататила
Талия Грейс
Sandara.
9 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Sandara.
Админ
Админ
Sandara.


Брой мнения : 586
Точки : 1611
Join date : 10.04.2010
Age : 24

Южната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Южната гора   Южната гора EmptyЧет Сеп 22, 2011 3:59 pm

Южната гора 0918404097f3b95fca065c63b28347dd
Южната гора, през която преминаваше малка рекичка, бе наистина успокояваща. Гората винаги си е била с буйна растителност, която никога не увяхва и по този начин тя си оставаше вечнозелена. Много ученици твърдят, че гората е техен дар от богинята на природата Артемида и богинята на сезоните Деметра. По дърветата често могат да се открият инициалите на влюбени двойки, които са издълбали първите букви от имената си в сърце.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Южната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора EmptyСъб Яну 21, 2012 12:39 am

Дойдох тук, като се надявах да остана насаме с мислите си. Мястото беше наистина красиво. Растителността беше толкова буйна, а свежият въздух миришеше на прясно окосена трева, макар че не ми се вярваше да е косена някога. Седнах на меката зелена трева и се загледах в бистрата река. Южната гора бе наистина успокяваща и отпускаща. Винаги идвах тук, когато бях нервна, защото мястото ме изпълваше с оптимизъм и енергия. Все още не познавах никого в лагера, макар че бях тук от няколко дни. Другите лагерници изглежда си имаха занимания. И приятели. А аз, както обикновено бях сама. Надявах се поне като дойда в този загадъчен лагер да намеря приятели, но все още мечтите ми не се сбъдваха. Е, може да не познавах никой, но поне се чувствах на мястото си. Имах хубави предчувствия за бъдещето. Поне за близкото бъдеще. Засега нищо не се знаеше. Току виж някой от тези подвизи ми се падне на мен. Изобщо не исках това да става. Поне не засега. Дори оръжие нямах все още. След няколко минути дълбок размисъл се върнах към реалността и се излегнах на буйната трева. Все някога щях да се впиша. Нямаше да го мисля сега. Някога щях и аз да имам приятели.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Южната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора EmptyСъб Яну 21, 2012 12:50 am

Носеха се слухове, че Южната гора е хубаво място и затова бях тръгнала точно натам. Тъкмо пристигах, когато видях едно момиче, излегнало се на тревата. В първия момент си помислих, че е припаднало, но скоро видях, че просто си почива. Сигурно беше дошла да помисли. Така правех аз. Мястото бе загадъчно, но в същото време успокояващо и отпускащо.
- Здравей. - казах аз. - Ъъъ... Как се казваш? - осмелих се да попитам. Не исках да бъда нахална, но пък ми се щеше да разбера.
Сигурно я изненадах, защото тя се сепна, стана и се обърна към мен.
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Южната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора EmptyСъб Яну 21, 2012 1:19 am

Както се бях замислила изведнъж чух някякъв глас зад мен. По гласа си личеше, че е момиче, но аз, както винаги, се стреснах и се обърнах панически. Русокоска стоеше зад мен най- спокойно. Как се беше осмелила дапрекъсне мислите ми. Искаше ми се да я ударя с мълния, но така щях да запаля този земен рай. Бях дошла тук, за да остана сама. Не, че иначе щах да съм с хора, но и да ги гледам как се забавляват не беше опция. Реших да се представя като добре възпитана и да отвърна на поздрава й.

- Здрасти. - казах аз намусено - Коя си ти и какво правиш тук?

Беше ме попитала как се казвам, но аз бях дошла тук първа. Тя щеше да отговаря пред мен! Но като се замисля това не беше много мило. Ако така се бяха държали с мен сега щях да съм много разстроена. Иии вероятно лагерът щеше да е опожарен, но това е друга приказка.

- Междудругото аз съм Талия. - пуснах най-милата си усмивка, но не мисля, че е подействала при вида на черните ми дрехи.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Южната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора EmptyСъб Яну 21, 2012 1:33 am

Трябва да призная. Наистина сменяше бързо настроението си. От ядосана и яростна за пет секунди стана мила и сладка. Но с тези дрехи пак изглеждаше страшничко. Чудех се как ли я приемаха другите, но за мен нямаше значение. Сега бяхме само двете, така че и да си има верни бодигарди сега не можеха да я пазят. Но и тя нямаше нужда. Всеки би се вцепенил като я погледне. На кой ли бог беше дъщеря. Освен ако самата тя не беше богиня. Но не ми се вярваше. Изглеждаше твърде човечна. Момичето започна да изглежда отегчено и се сетих, че трябва да се представя.
- Аз съм Хали. И винаги идвам тук. Сама. - натъртих на последната дума. Трябваше все някой да я научи, че не само тя може да се прави на страшна!
Тръгнах към реката, събух си чехлите и нагазих във водата. Тъй като бях с къси панталони можех да вляза и по-надълбоко.
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Южната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора EmptyСъб Яну 21, 2012 1:41 am

Изненадах се от това, че се опитва да се прави на страшна. Не мислех, че ще се получи със сладкото й личице, но стана перфектно. Съвършеното зло изражение. Толкова време се бях мъчела да го постигна, а тя го направи за две секунди. Трябваше да призная, че бях впечатлена, но не го сторих. Когато тя влезе във водата, направо се събудих от хубавия си сън, че мога да я разкарам. В това момиче определено имаше много сила.

- Кой ти е божествения родител? - попитах нахално. - Да не е Посейдон? - само при мисълта да се сблъскам с негово дете ме побиваха тръпки, но аз бях дъщеря на Зевс. Не биваше да се страхувам.

Момичето изглеждаше разсеяно и явно въпросът ми я изненада, защото тя се обърна и пое обратно към мен. Гледаше ме право в очите, а това си беше страшничко.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Южната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора EmptyСъб Яну 21, 2012 1:49 am

Бях си съвсем спокойна и сигурна, че скоро ще се махне, но тя ми зададе най-неочаквания въпрос. Когато чух това име наистина се ядосах и се върнах при нея с маршова стъпка, като пуснах най-гневния си поглед.
- Ами предполага се - казах през зъби, - още не съм призната. А твоят кой е? Да не е...
Спрях до там. Не можех да измисля нищо, но ръката ми моментално посегна към ножа ми. За щастие я спрях навреме. Това момиченце ми лазеше по нервите и аз се върнах в реката, защото там бях по-силна. Изведнъж се надигна вълна. Около два метра, колкото за една река и заля Талия.
- О, не! - казах подигравателно аз. - Да не се намокри?
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Южната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора EmptyСъб Яну 21, 2012 2:01 am

Момичето ме попита кой ми е родител. Естествено, че и отговорих, но предполагам, че тя не ме е чула заради двуметровата вълна, с коато ме заля. Наистина избуших, но запазих спокойствие.

- Да, намокрих се. - казах миличко аз - И то по ТВОЯ вина! Между другото, баща ми е Зевс, в случай, че не си разбрала.

Този отговор явно не я зарадва, защото изтри самодоволната усмивка от лицето й. Наистина не горях от желание да си създавам врагове, но това момиченце ми скъса последните нерви. Исках да се изправим една срещу друга и в момента това беше най-голямото ми желание. Исках да я смачкам, но не ми се вярваше, че ще мога. Съвсем забравих, че съм подгизнала, но и това беше естествено.

- Слушай, Хали. - рекох спокойно - Сега точно нямам време. Какво ще кажеш да отложим за друг път?

Казах го така, сякаш ме беше поканила да излезем заедно. Направих го нарочно. Знаех, че така ще я ядосам още повече. И жалко, че не се бях сетила, че сигурно ще ме удави!
Върнете се в началото Go down
Хататила
Богинята на котките
Богинята на котките
Хататила


Брой мнения : 193
Точки : 348
Join date : 15.07.2011
Age : 24

Южната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора EmptyСъб Яну 21, 2012 2:13 am

Реших да се поразходя из гората. Отдавна не бях се рзхождала по тези места, защото на Олимп си имаше работа. А и да не забравяме търсенето на баща ми. Видях две момичета. Веднага рабрах кои са божествените им родители. Ох, само Тиодор да беше с мен! Тъмнокосата беше на Зевс, а русокосата ми беше полусестра! Баща ми започваше да ми лази по нервичките с тези полубогове. Двете явно водеха сериозна разправия. Олеле! Ся я сгафихме! Тъкмо си намерих полусестра и браточедка, а те смятаха да се избият по между си. Извиках им:
-Спрете!-и помежду им изникна ледена стена. Нямаше да позволя две от най-силните полубогини на века да се гътнат.

Върнете се в началото Go down
????
Гост




Южната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора EmptyСъб Яну 21, 2012 2:18 am

Чух някой да вика да спрем, а в следващия момент пред мен се появи лед! Която и да беше тази, явно беше доста силна. Погледнах изненадано към нея и извиках:
- Коя си ти и защо ми пречиш да я сложа на мястото й?! - в следващия момент се усетих, че сигурно е богиня и веднага смених тона си - Извинявам се много. Аз... Съжалявам. Не ме убивай, моля!
Ръцете ми започнаха да треперят. Тя... Тя... Чувствах я толкова близка... Коя беше тя?! Не ми се вярва да беше Посейдон. Коя беше?..
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Южната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора EmptyСъб Яну 21, 2012 2:23 am

- Какво по... - обърнах се към момичето, което беше извикало. Такава мощ се излъчваше от нея. Богиня беше. Веднага се спрях. И без това не исках да опожарявам тази гора. Изведнъж се сепнах.

- Ти... Да не си и ти на Посейдон дъщеря? Не е честно две на едно! - намусих се аз. - Пък и ти си богиня! Става хиляда и две на едно! Моля, не ме убивайте сега, а когато съм си починала малко. Ооо! И не тук, за да не съсипваме гората поне.

Думите ми изхвърчаха от устата с такава скорост, че скоро започнах да плюя. Обърнах се към Хали и я попитах:

- Ти познаваш ли я? Това е богинята на котките. Иии... Ти е сестра. Помоли я да не се меси, че няма да е честно.


Последната промяна е направена от Талия Грейс на Съб Яну 21, 2012 2:42 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Хататила
Богинята на котките
Богинята на котките
Хататила


Брой мнения : 193
Точки : 348
Join date : 15.07.2011
Age : 24

Южната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора EmptyСъб Яну 21, 2012 2:26 am

-Колкото и да е странно,Хали, аз съм дъщерята на Поседон и богинята на котките. И познавам брат й.-казах, посочвайки Талия. Не ме питайте от къде им знам имената, не ви трябва да знаете. В ръката си държах леден кол и очите ми сигурно са блестели от сляпа ярост, защото близо до мястото, където беше Хали, се завъртя водовъртеж. За да не стане някой инцитент, се успокоих. Нямаше да правя наводнение, я!
-От къде ми знаеш името?-попита русокоската.
-О, ще се иненадаш, макар да смятам, че вече си изненадана. И между другото никого няма да убивам, и вие двечките няма да се убивате една друга! Ясно?!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Южната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора EmptyСъб Яну 21, 2012 2:36 am

Права беше. Това беше най-голямата изненада на света.
- Наистина ли си ми сестра? - попитах подозрително - И познаваш на Талия брат й? Чакай малко! Талия си има брат? Чакай малко! Наистина ли си богинята на котките?
Толкова много въпроси исках да задам, че главата ми щеше да се пръсне.
В този момент Талия се обади.


Последната промяна е направена от Хали МакГрудър на Съб Яну 21, 2012 3:14 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Южната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора EmptyСъб Яну 21, 2012 2:37 am

- Стига, Хали! Наистина ли си мислеше, че не знае името ти? Та тя е богиня! Колко ли още неща знае за теб? И за мен... Имам брат?! Какво?!

Това се казваше изненада. Имам брат. Това беше странно. И нормално. Да не съм мислила, че съм единственото дете на Зевс?

- Хали, нека не се бием... Поне за сега. - казах с треперещ глас. - Искаш ли преди да се опиташ да ме убиеш да разберем малко повече за себе си. И като стана на въпрос. Не в гората става ли. Някъде където няма толкова запалими неща.

Сега трябваше да питам Хататила нещо. Кой не знаеше коя е тя. Тя беше богинята на котките! Не мога да повярвам, че говорех с нея!

- Сегааа. И двете с Хали задаваме въпроси. Искаш ли да ни дадеш отговори? - засмях се, колкото и рядко да се случваше. Надявах се да получа отговори.


Последната промяна е направена от Талия Грейс на Съб Яну 21, 2012 4:05 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Южната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора EmptyСъб Яну 21, 2012 2:59 am

- Хататила?! Така ли се казваш? Кой е този брат на Талия? Как се казва?
И аз исках отговори, но нещо не се получаваше. Богинята на котките се умълча, затова подшушнах на Хали, без Хататила да ме е чула, надявам се:
- Ти, аз, утре сутрин на тренировъчната площадка. Да си остане между нас.
Тя кимна, очевидно беше съгласна. Сега останахме пред приковаващия поглед на сестра ми.
Върнете се в началото Go down
Хататила
Богинята на котките
Богинята на котките
Хататила


Брой мнения : 193
Точки : 348
Join date : 15.07.2011
Age : 24

Южната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора EmptyСъб Яну 21, 2012 2:10 pm

-Добре задайте си въпросите. И утре ще дойда да проследя битката. Мога да доведа и брат ти, Талия. Той е Тиодор. Да, богът. Впрочем, познаваш ли полубог на име Нико ди Анджело? Той ми е полубрат и дете не Посейдон. Хали, баща ни изчезна нанякъде и аз съм лидера на хижата на Посейдон в лагера и да, наистина съм богинята на котките. -млъкнах са да проверя каква реакция ще възпроизведат думите ми. Нямах грешка. Те се вцепениха от изненада, а аз се засмях. Научиха че имат брат и сестра по най-странния възможен начин-от богиня! Не ги винях, въпреки че се напуших от смях на израженията им.
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Южната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора EmptyСъб Яну 21, 2012 3:34 pm

ЪХ! Явно имаше добър слух. А след това се сетих, че сигурно съм изглеждала доста смешно и казах на Хали:

- Битката се отменя. - сигурно съм звучала като страхливка, но и това да се изтребим не беше много умно - Нека послушаме сестра ти и не се убиваме. Засега. - после се замислих - Но ще ти го върна тъпкано, задето ме заля с онази вълна. - казах през зъби.

След това я побутнах леко в знак на примирие, а тя ме изгледа смразяващо. Изтръпнах. Ако всички деца на Посейдон гледаха така злобно, не ми се вярваше да доживея още дълго. Надявах се Хататила да не гледа така. На нейния поглед нямаше да мога да устоя.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Южната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора EmptyСъб Яну 21, 2012 3:45 pm

- Няма проблем. Ако ти отмениш битката, значи аз съм победител! - казах, след което я изгледах по най-заплашителния начин, на който бях способна. Надявах се това да изгори ентусиазма й да ми го върне. Тя като че ли се сплаши, но знаех, че нямаше да е за дълго.
Започнах да оглеждам Хататила - от главата до петите. Беше много красива, но нямаше да го призная, все още. Бях сигурна, че по-смешно от нас с Талия нямаше накъде. Тя сигурно е била с отворена уста, защото я чух да примлясква, преди да започне да говори. А моите очи сигурно са щели да изскочат. Богинята на котките изглеждаше, сякаш ще се пръсне от смях.
Върнете се в началото Go down
Владимир Кузлов
Син на Хефест
Син на Хефест
Владимир Кузлов


Брой мнения : 53
Точки : 118
Join date : 01.01.2012

Южната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора EmptyСъб Яну 21, 2012 3:57 pm

Владимир реши да се поразходи във Южната гора.Можеше да се натъкне на някой и да станат приятели.Владимир реши да се качи на едно дърво да гледа какво има във околността.Качи се на дървото и веднага забеляза три момичета.Явно две отях се караха за нещо.Владимир слезе от дървото и потегли право напред.Имаше много зелени и гадни дървета.Имаше още и някакви издълбани имена по дърветата,но Владимир не обръщаше внимание.Видя от далече трите момичета и се затича да стигне по бързо при тях.Владимир отиде при тях и ги поздрави.
-Здравейте!-казах аз.
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Южната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора EmptyСъб Яну 21, 2012 4:00 pm

Не го чух, а продължих да мисля трескаво.Тя е победител, така ли. Аз отменях битката за общото благо, а тя твърдеше, че е победител. В такива моменти ужасно се ядосвах и небето започваше да гърми. Точно като сега.

- Не си познала! - всъщност, много се изненадах като избра тренировъчната площадка за място на битката. Очаквах да избере някое по... Мокро? - Даже, ще ти предложа по-подходящо място - на плажа.

Очаквах да се съгласи, като неа осъзнавах огромната грешка, която правя. Бях толкова ядосана, че до мен удари една светкавица и аз подскочих. Хали щеше да пукне от смях.
Върнете се в началото Go down
Хататила
Богинята на котките
Богинята на котките
Хататила


Брой мнения : 193
Точки : 348
Join date : 15.07.2011
Age : 24

Южната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора EmptyСъб Яну 21, 2012 4:01 pm

-Та, ще ми отговориш ли на въпроса, Талия?-килнах глава настрани. Вече се бях успокоила. Дойде и някакво момче. Ех, колко ли хора още щяха да дойдат. Въпреки че аз бях довстасала първа, естествено.
-Здравей.-усмихнах се, като показах острите си котешки зъбки.-Как се казваш?
Талия и Хали се спогледаха. А аз се бях втренчила в новопристигналия.


ПП.Ще може ли и Нико да се присъедини по някое време?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Южната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора EmptyСъб Яну 21, 2012 4:08 pm

Когато чу сестра ми да говори, Талия заприлича на подплашено пале. Такъв смях ме беше напушил...
- Здравей! - казах на новодошлия, сетне се обърнах към сестра си - Талия сигурно не е чула въпроса, заради шума, който произведе. - погледнах доволно към нея. - Мястото не е плажа, защото там ще те смачкам по-лесно, а аз искам да се позабавлявам. - не, че не исках да играя на сигурно, но тя нямаше да ми направи нищо. Пак се обърнах към Хататила - Би ли повторила въпроса, за да го чуе и Недочувка?

П.П.: Ще може.
Върнете се в началото Go down
Владимир Кузлов
Син на Хефест
Син на Хефест
Владимир Кузлов


Брой мнения : 53
Точки : 118
Join date : 01.01.2012

Южната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора EmptyСъб Яну 21, 2012 4:12 pm

Момичето което се опитваше да ги разтърве ме поздрави.Изведнъж изкара котешки зъби.
-Казвам се Владимир Кузлов,син на Хефест!-казах аз.-А ти?
Другите момичета спореха за някаква битка на плажа.Сигурно искат да се унищожат една със друга.Ако имаше такава битка със сигурност ще дойда.И то битка между момичета.Жената със зъбите на котка ме гледаше и хич не обръщаше внимание на другите.Кой знае можеше да ме изяде след малко.


П.П.ДА се включва още сега ще е по интересно.
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Южната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора EmptyСъб Яну 21, 2012 4:13 pm

Реших да се поразходя из гората. Отидох на хълма и видях сестра си, още две момичета и момче. Затичах и прегърнах сестра си. От толкова време не я бах виждал. Тя тъкмо се караше на едното момиче:

-Хали, спри да се заяждаш да не предизвикам ураган!-после, като се лепнах за нея.-Не сега нямам време, Нико....Нико! Какво правиш тук?
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Южната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора EmptyСъб Яну 21, 2012 4:19 pm

Пребледнях. И това ли момче беше син на Посейдон? Замислих се за възможността да избягам с писъци, която вече не беше толкова странна. Какво ми бяха казали в онзи приют... Дишай, издишай. Дишай, издишай. Не помогна. Вече нямаше мълнии на небето, а аз започнах бавно да се отдалечавам, като не издавах и звук. Нямаше да се предам сега, за да ме направят на кайма. Вече бях доста далече от семейното събиране, но още им чувах гласовете. Сърцето ми биеше бясно. Дали Хали не ги беше накарала? Нямаше значение, защото аз сега бягах като страхливка и щях да се измъкна.


Последната промяна е направена от Талия Грейс на Съб Яну 21, 2012 5:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Южната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южната гора   Южната гора Empty

Върнете се в началото Go down
 
Южната гора
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Северната гора
» Вечната огнена гора

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лагерът на Нечистокръвните-
Идете на: