Мястото за богове, чудовища и герои.

ИндексИндекс  PortalPortal  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Top posters
Атина

Катрин Уейтън

Посейдон

Sandara.

Анабет

Афродита

Ариа

Хататила

Зевс

Katherine Pierce

Latest topics
» Станете наши приятели
Съб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Пет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Вто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Нед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Сря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Вто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Сря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Съб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Пет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

Share | 

Лагерният плаж

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон

Брой мнения : 124
Точки : 293

ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Сря Авг 01, 2012 6:40 pm

Вместо да и отговоря, аз извиках мислено три водни кончета.
"-Здрасти, шефе, какво ти трябва?"-попита едното.
-Шарли, сто пъти съм ти повтарял и натебе и на всички да спрете да ми викате шефе. А иначе искаме да стигнем до евдна точка в морето на чудовищата.
"-Ама всичките ли., шефе?"-попита друго.
-Да, тук присъстващите.
"-Добре, шефе."
-И престанете с това "шефе", ясно?-качих се на Шарли. Ди-Джей ме последва. Само Изабела стоеше на брега.
-Идваш ли?-попитах я, а Ди-Джей реши да я подразни:
-Или те хвана шубето?
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Сря Авг 01, 2012 6:45 pm

Повдигнах вежда.
- Мен? Никога! - извиках и се качих на някакво водно конче. - Как се казваш, сладур?
Усмихнах се на кончето, но то само изцвили в отговор. И аз естествено не разбрах нищо и погледнах въпросително Нико, а на Ди-Джей хвърлих няколко убийствени погледа.
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон

ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Сря Авг 01, 2012 6:53 pm

-Дайк. Казва се Дайк.-погледнах Ди-Джей тип"Ако не спреш да се дразниш с хората лично ще те удавя." Той потрепера а беше къде-къде по-голям от мен. Подсмихнах се, след което щракнах с пръсти и кончетата заплуваха.
-И какво ще правим... сега?-попита Ди-Джей.
-Ами ще ти кажа- отиваме на координатите, убиваме чудовищата, освобождаваме сестра ми и ...Кали, и се връща ме. Стана ли достатъчно ясно?
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Сря Авг 01, 2012 6:57 pm

Звучеше доста лесно, но едва ли щеше да бъде. Очаквах, че ще ми бъде трудно да яздя водно конче, но не беше така. Всъщност с Дайк се разбирахме чудесно. Чувството беше страхотно да я здиш водно конче, неописуемо бих казала. Определон щях да го правя често !!
- Ами какво ще стане като разберат, че ни няма? - попитах сериозно.
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон

ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Сря Авг 01, 2012 7:08 pm

-Най-много за теб да се разтревожат, защото ние с Ди-Джей го правим постоянно.-казах, или по скоро извиках. А колкото до Ди-Джей, той имаше проблеми с водното си конче, което му беше устроило нещо като родео.
-Какво става там, Ди?
-Т-т-това-ва-ва не-не-не-нещо не-не-не ме-ме-ме ис-ис-ис-ис-иска-ка-ка-ка.-засмях се и накарах Бързанко(така се казваше кончето) да спре родеото.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Сря Авг 01, 2012 8:37 pm

Усмивката ми спадна.
- За мен никой не се тревожи. Даже няма да забележат, че ме няма - казах тъжно, взирайки се в хоризонта.
Това си беше истината. Никой не го интересуваше за мен, а това доста ме разстройваше, но с времето свикнах. Още от детството ми бе така. Даже баща ми не ми обръщаше почти никакво внимание..
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон

ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Сря Авг 01, 2012 8:48 pm

-Оу. Това е малко гадно.-откъснах очи от Бързанко, и я погледнах. Не със съжаление, а по скоро с почуда, че го търпи. Аз ако бях, досега да съм наводнил всичко. От-до. Поусмихнах се, и накарах Шарли да се изравни с Дайк.
-Е, ами заааащо няма да забележат? С моето изчезване са свикнали, все пак ходя и в...-прехапах устни преди да избълвам"Лагер Юпитер", защото щеше да стане невероятна каша.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Сря Авг 01, 2012 8:58 pm

- Дам, гадно е - усмихнах му се. - Доста, но с годините се свиква. А къде ходиш? - полюбопитствах.
Гледах го в очите, очаквайки отговор. Личеше си, че не иска да говори за това.
- Ако искаш не отговаряй! - казах набързо.
Не исках да бъде нахална. Нямах такова намерение и веднага смених темата.
- Къде сме в момента? - попитах.
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон

ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Сря Авг 01, 2012 9:07 pm

-Ами...на 12,01 градуса северна дължина и 10 градуса западна дължина, на около 100 километра от сушата и се движим с 5 възела.-измърморих без да поглежадам картата. Когато бях в морето се ориентирах до перфектнаа точност. И това беше само добре-дошло.
-Пич, ти си жив компас.-след като Ди-Джей изрече това, една огромна вълна го заля.
-Нещо друго да кажеш по мой адрес?
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Сря Авг 01, 2012 9:13 pm

Усмихнах се леко. Определено ми беше доста забавно с тези двамата. Точно тогава ме налетяха лоши мисли.
- Не е ли странно, че пътуваме от .. ами не знам всъщност колко време, но с е достичка.. и не сме срещнали с някакво чудовище? - попитах подозрително.
Ръцете ме засърбяха. Напипах стрелите си, закачени на гърба ми, за да се уверя, че все още са там. Да, аз стрелях със стрели. Извадих и нож от кубинките си и започнах да го остря. Да, знам, че беше лято, но аз носех кубинки почти винаги, а и беше страхотно място за криене на нож.
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон

ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Сря Авг 01, 2012 9:18 pm

Ами...-преди да отговоря, от водата се изтряля воден стълб и ме хавана са раницата, повличайки ме надолу във водата. Чух "Дръж го, Нико" от Ди-Джей, и как Изабела изпищява.
-Я да се тръждосваш, гнусен червей такъв.-креснах така, че чак на повърхността ме чуха и го пронизах във врата с Въртоп.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Сря Авг 01, 2012 9:33 pm

Аз НЕ се стреснах !! Просто без да искам изпищях, да сме наясно !! Чудовището се гърчеше във водата. Нямаше как да помогна, а ужасно много го исках. Бях се приготвила да скоча от лодката, но точно тогава всичко утихна. Взирах се във водата с надеждата да зърна Нико ЖИВ. Но него го нямаше никакъв. Погледнах разтревожено Джей-Ди.
- Спокойно, добре е !- увери ме и в следващия миг, Нико се издигна от водата.
Въздъхнах от облекчение.
- Благодаря ти, че не ме остави сама с този кретен тук - посочих Джей-ди, шегувайки се.
Бях сигурна, че той схвана намека ми, че бях ужасно радостна да го видя.
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон

ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Чет Авг 02, 2012 12:27 am

-Да и аз се радвам да...-хванах се за лявата ръка. Ръкавът на суичъра ми беше раздран, и си личаха следи от ухапано. Липсващото парче не беше много голямо, но достатъчно, за да се види първата чат от татуйровката. За в момента се притеснявах повече за нея, отколкото за раната. Измъкнах парче плат от раницата си, намокрих го във водата и го завързах около раната, сякаш го бях правил милиони пъти. Е, в интерс на истината си беше така.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Чет Авг 02, 2012 1:43 pm

Прозях се сънено и потърках очи. Отново се взирах в хоризонта, едвам едвам, защото много ми се спеше.
- Да не би да ѝ се приспа на малката принцеса - подразни ме Джей-Ди.
- Не! - излъгах раздразнено. - И не ми казвай принцеса !!
Сега само заради този кретен щях да стоя будна. Мислех си за всякакви неща, само и само за да не заспя. Джей-Ди се хилеше като идиот. Най-накрая съня надделя и заспах.
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон

ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Пет Авг 03, 2012 1:45 pm

...На другата сутрин...
-Изабела, събуди се. Ще спрем тук.-поразтърсих я мъничко. Ди-Джей беше взел малко провизии, аз също, а също и нектар и амброзия за всеки случай. Спретнах ме си лагерче и аз реших да изпратя Ди-Джей на разузнаване. Отчупих си парченце амброзия за ръката, след минути нямаше нищо. Махнах суичъра и остнанах по тениска с логото на лагера, внимателно оставяйки татуйровката откъм мен.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Пет Авг 03, 2012 2:51 pm

- Още мъничко дее !! - размахах ръце, все още със затворени очи. Той продължи да ме разтръсва. - Офф.. Хубаво - станах с голямо нежелание и се прозях.
- Къде сме? - попитах, оглеждайки се наоколо.

П.с. вече сме на сушата, нали? ;д
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон

ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Пет Авг 03, 2012 3:29 pm

-Ами на остров...мисля. Оф, къде се бави този Ди-Джей! Да си помисли човек, че му се е случило нещо.-промърморих, обаче този път без да изкам показах татуйровката. Мърморех си под нос за несъобразителните приятели, нескопосаните лагери и стигийско-ледените кучешки свирки. Накрая вече не издържах да седя на едно място и започнах да се разхождам наоколо.

Пс.Да.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Пет Авг 03, 2012 4:08 pm

Седнах на пясъка и зарових ръце в него. Хубаво беше да усещам земята под себе си.
- Каква е тази татуировка? - попитах, взирайки се във водата.
Той спря да обикаля и ме погледна изненадано.

П.с. съжалявам за краткия отговор, но не се сещам друго ;д
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон

ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Пет Авг 03, 2012 4:12 pm

-Ни-ни-никаква.-запелтечих.Трескаво си мислих "олеле, сега я сгафих". Седнах на едно място и се огледах за Ди-Джей.-Уф, още го няма. Отивам да проверя. Стой тук докато го открия.
-А, не, няма да ме оставяш сама!-промърмори тя.
-Добрее.-изкарах от раницата си ледена свирка и изсвирих на нея. Не се чу нищо, тя се разпадна, а от сенките изскочи огромна адска хрътка.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Пет Авг 03, 2012 4:17 pm

Погледнах го подозрително, но реших да не го притискам.
- Ще ме оставиш с хрътката ли? - попитах с усмивка. - Супер - възкликнах.
Обожавах кучета, били те и адски хрътки.
- И да не намериш Ди-Джей, това няма да е проблем. Все пак е кретен! - пошегувах се, но той ме изгледа лошо. - Добре де, добре - засмях се. - Просто се шегувах.
Нико тръгна на някъде. Хрътката се приближи до мен и започна да му души. Станах от пясъка и я погалих.
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон

ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Пет Авг 03, 2012 4:22 pm

След точно половин час се върнахме с Ди-Джей. И на двамата очите ни грееха страшно странно мастилено черно. Виждах какво правя, но не можех да се контролирам. Говорехме машинално и вършехме машинално действията. Все едно бях не 3D филм, в който гледаш от името на някой герой. След нас вървеше някаква жена.
-Стигнахме, момчета.-каза тя и плъзна ръката си под брадичката ми.-А сега ми дайте уговореното.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Пет Авг 03, 2012 4:27 pm

С хрътката се разбирахме превъзходно. Напомняше ми за предишното ми куче и леко ми домъчня за него. Замислих се за липсващите ми приятели. Къде се бавеха Нико и Ди-Джей?
- Мога да те пояздя малко, нали? - обърнах се към хрътката.
Тя сами ме лизна в отговор. Приех го за Да качих се върху нея и отпраших. До сега не бях яздила хрътка обаче чувството беше велико..
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон

ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Пет Авг 03, 2012 4:32 pm

Двамата стояхме пред Изабела като в транс. Жената зад мен се преобрази на момиче, голямо точно колкото мен.
-Мъже...Толкова податливи на магия. Не мислиш ли, миличка?-наъм крещях:Недей, не и се връзвай, омагьосва те с гласът си!" но не можех да го кажа. защото нямах власт над тялото си.
-Ще ти демонстрирам. Ди-Джей, кажи какво мислиш за Нико.
-Нико винаги е шефът, командори без да спира. Направи това, направи онова. Всички, кото са ни виждали, ме вземат за негово притежание.-изрече той машинално, но някак в транс. Хрътката ми се свиваше от страх.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Пет Авг 03, 2012 4:43 pm

Спрях хрътката и се вгледах вцепенена в онова момиче. Коя пък беше тази? След това преместих поглед върху приятелите си. Двамата бяха като в транс и Ди-Джей бръщолевише някакви глупости.
- Какво им направи? - извиках, слизайки от хрътката.

Хрътката наистина беше доста сплашена, но аз не знаех защо. Погалих я нежно, за да се поуспокои. Какво толкова плашещо имаше в едно момиче?
- Коя си ти? - приближих се бавно към нея.
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон

ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Пет Авг 03, 2012 4:47 pm

-Аз съм Принцесата на Колхида, но Приятелите ме наричат Ваше Величество. И само показвам на момчетата истинските им чувства един към друг.-тя щракна с пръст и ние се нападнахме. Аз- с Въртоп, а той с копието. Превъртахме се, атакувахме, снижавахме се, отскачахме. А Нейно Величество продължи.-А и как очакваш грък и римлянин да са приятели? Та те се мразят!

ПС.Съжелявам, че е толкова кратко.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   

Лагерният плаж
Върнете се в началото 
Страница 3 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next