Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Лагерният плаж - Page 5 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Лагерният плаж - Page 5 New_st10
Top posters
Атина
Лагерният плаж - Page 5 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 5 I_voting_barЛагерният плаж - Page 5 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Лагерният плаж - Page 5 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 5 I_voting_barЛагерният плаж - Page 5 I_vote_rcap 
Посейдон
Лагерният плаж - Page 5 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 5 I_voting_barЛагерният плаж - Page 5 I_vote_rcap 
Sandara.
Лагерният плаж - Page 5 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 5 I_voting_barЛагерният плаж - Page 5 I_vote_rcap 
Анабет
Лагерният плаж - Page 5 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 5 I_voting_barЛагерният плаж - Page 5 I_vote_rcap 
Афродита
Лагерният плаж - Page 5 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 5 I_voting_barЛагерният плаж - Page 5 I_vote_rcap 
Ариа
Лагерният плаж - Page 5 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 5 I_voting_barЛагерният плаж - Page 5 I_vote_rcap 
Хататила
Лагерният плаж - Page 5 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 5 I_voting_barЛагерният плаж - Page 5 I_vote_rcap 
Зевс
Лагерният плаж - Page 5 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 5 I_voting_barЛагерният плаж - Page 5 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Лагерният плаж - Page 5 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 5 I_voting_barЛагерният плаж - Page 5 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Лагерният плаж - Page 5 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Лагерният плаж - Page 5 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Лагерният плаж - Page 5 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Лагерният плаж - Page 5 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Лагерният плаж - Page 5 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Лагерният плаж - Page 5 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Лагерният плаж - Page 5 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Лагерният плаж - Page 5 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Лагерният плаж - Page 5 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Лагерният плаж

Go down 
+10
Елена Сарос
Katherine Pierce
Хататила
Nico di Angelo
Владимир Кузлов
Наталия Сейдъл
Талия Грейс
Кейла Лариарчи
Trey
Sandara.
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Лагерният плаж - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 5 EmptyСъб Авг 04, 2012 12:50 am

Погледнах ги шокирана.
- И как да го събудя? - попитах на бързо.
Погледнах към богинята въпросително.

П.с. Сори, тука не разбрах да го целуна ли трябва ;д И още веднъж се извинявам за това, че е толкова кратко Smile
Върнете се в началото Go down
Хататила
Богинята на котките
Богинята на котките
Хататила


Брой мнения : 193
Точки : 348
Join date : 15.07.2011
Age : 24

Лагерният плаж - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 5 EmptyСъб Авг 04, 2012 12:55 am

Казах в умът й."Ох, ако го искаж жив, го целуни. Аз ще се оправям с Кали после. Достатъчно ясна ли бях?". Погледнах към безжизнения Нико. След това към Ди-Джей. Двамата проведохме мислен разговор, който би трябвало да звучи така:
Той: Кали ще полудее.
Аз: Налага се, за да оживее.
Той: явно е било "Успееш", а не "оцелееш".
Аз: В смисъл. Ох, не ми казвай.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 5 EmptyСъб Авг 04, 2012 1:01 am

Целувка? Ама вие сериозно ли? Ами онази Кали?
- Е, какво пък? - усмихнах се леко.
Допрях нежно устни до неговите. Не исках и да си помислям как изглежда Кали в момента. Нико отвори очи, а аз се отдръпнах от него и се усмихнах. Не знам до колко вашите първи целувки са били интересни, но моята определено беше. Да, това беше първата ми целувка, нощи че бях вече на 15, и се усмивах глупаво.
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Лагерният плаж - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 5 EmptyСъб Авг 04, 2012 1:35 pm

Кали припадна. Само това видях. Как Кали се строполи като чувал с картофи на земята. След което видя среброкосия Ди-Джей(ама сериозно?сребърна коса?), сестра си и Изабела.
-Какво стана?-загледах ги очудено. Абсолютно нищичко не помнех. Сестра ми каза в умът ми:"Само не питай какво използвахме за да те събудим..." Тъкмо щях да попитам какво и тогава загрях. Вече ми стана ясно защо Кали изперка.
Върнете се в началото Go down
Хататила
Богинята на котките
Богинята на котките
Хататила


Брой мнения : 193
Точки : 348
Join date : 15.07.2011
Age : 24

Лагерният плаж - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 5 EmptyНед Авг 05, 2012 1:40 pm

Той явно разбра намекът ми, защото пламна като домат. Ди-Джей безуспешно се опитваше да свести Кали...Общо взето това беше. С Нико си поговорихме мислено:
Той: Сериозно? Без майтап?
Аз:Сериозно, бе, сериозно!
Той:Да не ме бъзикаш?
Аз:Че кога съм те бъзикала? Иначе нямаше да се събудиш. Танатос го каза.
Той: Добре, вярвам ти.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 5 EmptyНед Авг 05, 2012 3:01 pm

Просто си стоях и се усмихвах. Малко ме досрамя, но бързо ми мина, когато Кали припадна и аз се засмях леко.
- А сега какво? Прибираме ли се? - попитах, с надеждата да кажат не.
Беше ми омръзнало в лагера.
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Лагерният плаж - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 5 EmptyВто Авг 07, 2012 11:40 pm

Ето ме обратно в Лагера... в абсолютно мрачно настроение. Бях неудовлетворен и знаех точната причина за това, но в момента положението беше такова и не можех да направя нищо. Въпреки всичко се опитах да се усмихна, че пак съм в Лагера, и при това на най-често посещаваното място от мен - плажа. Надявах се водата да ме успокои и напълно бос и с разкопчана риза се разхождах по дължината на ивицата, усещайки как вълните се разбиваха в глезените ми. Беше топло и слънцето си напичаше, но не ми пречеше, а и така или иначе бях съвсем унил. Радвах се на усамотението на мислите си, което беше последвано от едно доста неочаквано "Здравей". Обърнах се по посоката на гласа, за да видя кой беше с съвсем лека и фалшива, но сполучлива усмивка.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Лагерният плаж - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 5 EmptyСря Авг 08, 2012 1:50 am

- Здравей !! - погледнах го изпитателно, кръстосвайки ръце и тръгнах към него.
От както бях в лагера нямах и капка спокойствие. Реша да отида някъде и хоп.. друг полубог решил същото. Не се търпеше вече.
- Кой си ти? - изсъсках.
Вижте сега, аз винаги съм си ядосана на всички и всичко. Затова се отнасям така с всички.
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Лагерният плаж - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 5 EmptyСря Авг 08, 2012 2:13 am

Повдигнах рамене, все още замислен и като обърнах поглед към морето отново, отговорих незаинтересувано
-Полубог от Лагера. - добре де, беше нарочно. Имайки предвид как ми беше изсъскала, а и прибавяйки кофти настроението ми, наистина не ми беше до това - мислите ми бяха другаде. Все пак, надали беше разумно от моя страна да я дразня, имайки предвид как когато се запъти към мен, изглеждаше сякаш щеше да ме нападне, но това в момента не ме интересуваше особено. А и бях сигурен, че двамата страшно се "радваме" да се запознаем и че се срещаме един друг. Пъхнах ръце в джобовете си и като се извърнах леко, я погледнах с отнесено и разсеяно изражение.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Лагерният плаж - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 5 EmptyСря Авг 08, 2012 2:43 am

- Това ми е пределно ясно! - измърморих, сядайки на кея до него. - Що за изчадие си? - попитах. - Представи се малко де! - засмях се идиотски.
Често ми бяха казвали, че когато се смея, приличам на психопат. Донякъде това беше хубаво, защото сплашвах по-страхливите полубогове и беше наистина забавно. Ахх, обичах да го правя!
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Лагерният плаж - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 5 EmptyСря Авг 08, 2012 2:55 am

Повдигнах вежди и се вгледах в нея, вече внимателно. Момичето се държеше странно, но съдейки по думите й, явно за нея аз бях този със странното поведение. Развеселена усмивка се появи на лицето ми и като наклоних леко глава, й отвърнах
-Необичайно е, че го казваш, след като самата ти все още не си го направила. - ок, наистина нямах намерение да я дразня, но май я предизвиквах, а и тя мен.
Върнете се в началото Go down
Елена Сарос
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Елена Сарос


Брой мнения : 14
Точки : 34
Join date : 27.03.2012
Age : 24

Лагерният плаж - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 5 EmptyСря Авг 08, 2012 2:58 am

Преди няколко дни бях пристигнала в лагера и реших да поразгледам. Бях дочула, че плажът е хубав и за това отидох да потичам там. Да, откакто напуснах националния отбор имах чувството, че съм безработен човек и се нуждаех от малко раздвижване. Затова бях заредила МР3 плейъра си и се бях подготвила за един крос... Или може би спринт беше по-добрата идея? Не знам, винаги съм решавала бавно. Да кажем, че в последния момент малко повече ми харесваше идеята за дългия маратон и за това започнах да загрявам. Да, ще пропусна тази част. След като се почувствах готова, започнах да тичам. "Бавно темпо!", повтарях си непрекъснато наум, но бързото винаги ми е харесвало повече. Започнах да обмислям какво ще правя след това. Може би малко коремни? Или упражнения за увеличаване на отскока? Все едно. По едно време видях момиче и момче, седнали на кея и бях готова да ги подмина, когато ми мина през ума, че не трябва винаги да съм толкова затворена в себе си и... Не знам как да го кажа. Срамлива, може би? Е, както и да е, реших да ги поздравя.
- Здравейте! - казах задъхано аз, което не беше нормално за мен. Явно наистина се нуждаех от повече тренировки. Опитах се да се усмихна, но не се получи особено сполучливо, тъй като бях прекалено заета да пъшкам и пуфтя.

П.П.: Мяу ми позволи да пиша с вас, надявам се да не е проблем Smile
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Лагерният плаж - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 5 EmptyСря Авг 08, 2012 3:00 am

- Мм интересно! - поусмихнах се. - Хубаво.. Казвам се Мадисън, но наречеш ли ме така -заканих се. - ще те изпратя в Тартар! - намигнах му. - Можеш да ми казваш Мяуу - ах как обожавах този прякор. - още нещо интересува ли те? - повдигнах вежда.
Да се изясним! Това беше първият и последен път, в който отстъпвах! Никога , ама никога нямаше да се повтори!
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Лагерният плаж - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 5 EmptyСря Авг 08, 2012 3:08 am

Усмихнах се широко и някак победоносно. Знаех, че отстъпването й не е нещо малко, предвид настроението и излъчването й. И все пак се радвах на победата. Срещнах погледа й и бях на път да се представя на свой ред, когато втори глас ме стресна за втори път.
-Здравейте! - обърнах се и видях друго непознато момиче. Гледайки я, отвърнах
-Здрасти. - след което казах и към двете -Аз съм Трей.
Ухилих се, удържавайки се да подавам ръка или нещо подобно, и се обърнах към Мяуу
-Всъщност да, има още нещо. - казах развеселено и се усмихнах на реакцията й, добавяйки въпроса си
-Кой курс сте? - обърнах се и към новодошлото момиче, макар че тя все още дори не се беше и представила. Е, най-вероятно беше на път да го направи.




П.с.: Спох, изобщо не е проблем


Последната промяна е направена от Trey на Сря Авг 08, 2012 3:17 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Лагерният плаж - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 5 EmptyСря Авг 08, 2012 3:12 am

Трей, повторих си наум.. Интересно. Долетя глас зад нас. Обърнах се. Беше момиче. Явно беше решила да потича и доста се беше изморила. Аматьорка..
- Трети! - усмихнах се ехидно. - Кой е божественият ви родител? - попитах.
Видях, че на Трей не му е много приятно да отговаря на въпроса и се поусмихнах. Обичах да дразня околните. Нищо, че и за мен бе непоносима темата.
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Елена Сарос
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Елена Сарос


Брой мнения : 14
Точки : 34
Join date : 27.03.2012
Age : 24

Лагерният плаж - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 5 EmptyСря Авг 08, 2012 3:21 am

- Аз съм Елена - представих се аз. - Но всички ми казват Ел. - Под "всички" имах предвид отбора, защото те бяха хората, с които прекарвах времето си.
Момчето, което впрочем се казваше Трей, се усмихна някак си победоносно, предполагам, че с другото момиче са водили някакъв спор, който той е спечелил. Вероятно се бях намесила в най-неподходящия момент, но какво да се прави. Както винаги, късметът не беше на моя страна. И все пак щеше да ми е интересно да ги гледам как спорят. В следващия момент, Трей попита в кой курс сме, и аз, притеснявайки се, както обикновено, побързах да отговоря:
- Аз съм в пети. - казах, макар че винаги, когато срещах нови хора ми беше неловко. Адски неловко, при това.
Момичето го попита кой е божественият му родител. Видя се, че тази тема не му е приятна и затова побързах да сменя темата.
- Ами ти, Трей? В кой курс си?
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Лагерният плаж - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 5 EmptyСря Авг 08, 2012 3:25 am

Знаех си, че ще дойде ред и за този въпрос. Смръщих се и настроението ми определено спадна още повече, но успях само да повдигна рамене и отговорих по начина, по който бях правил вече толкова пъти.
-Има ли значение? - вгледах се мрачно в морето и забелязах леката усмивка на Мяуу, която никак не ме разведри, но отново не го показах, а побързах да допълня
-Ами и аз съм пети курс. Откога сте в Лагера? - смених темата, продължавайки с въпросите.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Лагерният плаж - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 5 EmptyСря Авг 08, 2012 3:25 am

- Кой е божественият ти родител? - повторих леко раздразнено. - Въпроса си отнася и към теб! - погледнах ядосано към нея.
За каква се смяташе тази? Исках да го дразня и толкова! Елена.. Пфуу.. Насилих се да се усмихна, но не се получи..
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Елена Сарос
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Елена Сарос


Брой мнения : 14
Точки : 34
Join date : 27.03.2012
Age : 24

Лагерният плаж - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 5 EmptyСря Авг 08, 2012 3:37 am

Ох, тя не ме хареса! Край! Още първия човек, с когото говорих ме мразеше. Вярно, че бях свикнала, но ми направиха впечатление раздразненият и тон и ядосаният поглед.
- Ами, Афродита е - побързах да й отговоря. - И, от няколко дни. - казах на Трей. Изкушавах се да използвам способностите си върху момичето, чието име още не знаех, но си бях обещала никога дори да не помислям за тях. - Ами твоят кой е? - Обърнах се към нея.

П.П.: Извинявам се за краткия пост. Нека да приемем, че след като сте отговорили, героинята ми си е тръгнала и е продължила с кроса си. Наистина ми се иска да попиша повече, но утре ставам в шест и родителите ми ме карат да ставам от компютъра Sad Отново се извинявам!
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Лагерният плаж - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 5 EmptyСря Авг 08, 2012 3:44 am

Засмях се като разбрах, че е Афродита..
- Е, тогава да ти кажа, че си ужасно красива, кукло! - ухилих се.
Момичето се намуси и си тръгна.. Продължи да тича.
Афродита.. Пфф.. Поредното Барби в лагера.. След като ме попита кой е моят родител, усмивката ми веднага спадна и очите ми заблестяха яростно.
- Не знам! - процедих през зъби.
Ето за това е на мен не ми беше приятна темата. Не знаех, все още не знаех.. Кой можеше да е? С такъв гаден характер като моя..
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Лагерният плаж - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 5 EmptyСря Авг 08, 2012 3:53 am

Ченето ми увисна. Добре де, не буквално, но все пак. За първи път от цялото си време в Лагера срещах и друг полубог в същото положение като моето. Тя сериозно ли? Повдигнах вежди, без да осъзнавам, че леко я бях зяпнал. Изненадата ми наистина си беше огромна, а и как иначе?
-Ти.. наистина ли? - попитах, забелязвайки реакцията й. Познавах добре чувството и осъзнавах, че щях да й кажа нещо, което признавах на много малко хора тук.
-Аз също.. нямам представа кой е. - най-вероятно щеше да се заяде с мен, но май вече бях свикнал кой ще подразни другия повече. А и надали щях някога да си го призная, но с темата за божествения ми родител щеше да успее напълно.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Лагерният плаж - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 5 EmptyСря Авг 08, 2012 4:02 am

- Виж, знам че си мислиш, че ще почна да те дразня за това, но много добре знам какво е и просто спирам - усмихнах се. - И искам да ти се извиня за държанието ми.
Богове, какво ми ставаше? Аз.. Аз се извиних. За пръв път в целия си живот. Сигурно беше от присъствието на барбито. Бях чувала, че те имат такъв ефект. Но тя си бе тръгнала.. Е, все пак нищо не ми пречеше да се сприятеля с някого..


П.с. Вече много ми се спи, така че утре ще продължа Smile)
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Лагерният плаж - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 5 EmptyСря Авг 08, 2012 4:09 am

Първоначално не можех да повярвам на думите й, но осъзнах, че тя беше казала, че разбира какво е чувството и явно това ни свързваше. Срещнах погледа й и се усмихнах
-Е, аз също имам за какво да се извинявам, тъй като също се опитвах да те дразня, така че предполагам сме квит.
Ухилих се глуповато и като се почесах неуверено зад врата, продължих
-Да, ти си първата, която наистина може да разбере какво е. Странно, че и двамата сме в това положение, а?
Исках да говоря повече за това - за първи път, при това със съвсем чужд на семейството ми човек. Но тя знаеше за какво става въпрос и може би оттам идваше желанието да споделям с нея. Вгледах се в морето - дали и тя беше търсила баща си като мен?




П.с.: Тъкмо и аз щях да казвам, че ще лягам.. Very Happy Утре ще продължим Smile)
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Лагерният плаж - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 5 EmptyСря Авг 08, 2012 1:31 pm

- Определено е странно! - ухилих се.
Опитвах се да сдържа гадния си характер, стискайки юмруци. Можех, можех да го направя. Можех да спра да дразня някого поне за малко. Исках да си намеря и приятели, но това определено щеше да бъде странно.
- Имаш ли някакви предположение кой може да е? - попитах.
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Лагерният плаж - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 5 EmptyСря Авг 08, 2012 3:05 pm

Замислих се, като лека усмивка се появи на лицето ми. Кимнах, като я погледнах и отвърнах
-Да, търсил съм го.. Предполагам и ти? - попитах и допълних, като обясних
-Търсенето не даде особен резултат, но пък стесних кръга до Зевс, Посейдон и може би Хефест, в краен случай.
Да, все пак имах бързи и тренирани ръце - можеше да е той... Вгледах се в морето, мислейки и за другите си предположения и казах
-Мислила ли си какво ще е, когато или ако се срещнеш с баща си? - аз бях. Може би дори твърде много. Наблюдавайки вълните, се облегнах на пясъка и се опитах да се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лагерният плаж - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Лагерният плаж
Върнете се в началото 
Страница 5 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Плаж Миртос
» Сухият плаж
» Лагерният огън
» Лагерният огън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лагерът на Нечистокръвните-
Идете на: