Мястото за богове, чудовища и герои.

ИндексИндекс  PortalPortal  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Top posters
Атина

Катрин Уейтън

Посейдон

Sandara.

Анабет

Афродита

Ариа

Хататила

Зевс

Katherine Pierce

Latest topics
» Станете наши приятели
Съб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Пет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Вто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Нед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Сря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Вто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Сря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Съб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Пет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

Share | 

Нощен клуб "Ленъкс"

Go down 
АвторСъобщение
Катрин Уейтън
Админ
Админ

Брой мнения : 840
Точки : 3141

ПисанеЗаглавие: Нощен клуб "Ленъкс"   Пон Сеп 12, 2011 12:02 am

МЯСТО ЗА РП

In my field of paper flowers
And candy clouds of lullaby
I lie inside myself for hours
And watch my purple sky fly over me

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
Le Арес
Бог
Бог

Брой мнения : 5
Точки : 13
Местожителство : Back off and let me lose my mind

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Ленъкс"   Пон Яну 09, 2012 1:22 am

Избута тежката врата на клуба и се намери в края на танцуваща тълпа, изпълваща почти цялото помещение. Беше задушно, така наречената "музика" беше силна и проглушаваща. Намигна на едно от момичетата на пилоните и се вмъкна в тълпата. Личният му избор за песен би бил доста по - различен от този на човекът, решил да пусне тази помия, но какво да се прави. Нямаше намерение да тормози горките объркани същества, събрали се тук в началото на тази прекрасна вечер.
Проправяше си път през танцуващите трудно и бавно, стараейки се да не отвръща на похотливите погледи на случайни госпожици. Изкушението го измъчваше, но днес бе дошъл само за да пие. Може би щеше да си позволи, но по - късно.
За негово щастие тази вечер нямаше нахални идиоти, дръзнали да заемат личното му сепаре, намиращо се в самия край на горния етаж на заведението. Както обикновено, на ниската масичка го чакаха стъклена чаша и голяма бутилка уиски. Настани се на едно от диванчетата и с доволна усмивка си напълни чашата.
Вижте профила на потребителя
Хадес
Бог
Бог

Брой мнения : 80
Точки : 179

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Ленъкс"   Пон Яну 09, 2012 1:38 am

След като помогнах на Владимир настроението ми се вкисна. По десетобалната система за лошо настроение, аз удрях 12. Намръщих се и приех човешкият си облик пред някакъв случайно избран нощен клуб. Естествено, веднага усетих присъствието на Арес, който вероятно бе на вторият етаж. Е, добре, можеше да мина и без компания, но пък богът на войната бе свестен. По моите стандарти естествено, за другите вероятно бе садист с прекалено голямо въображение.
Направих крачка напред и в ушите ме удари бумтяща чалга. За миг се спрях, обмисляйки дали пък да не си изляза, но след това се отказах. Отидох до бара и си поръчах руска водка с лед, а барманът ме изгледа скептично.
- Само не се сбивай като се напиеш.- беше коментарът му по мой адрес и питието ми. Разсмях се иронично и се обърнах с лице към дансинга, настанявайки се на един от столовете. Тук бе пълно с полу-голи момичета на около 20 години, чиито движения на тялоо свидетелстваха за доста бурен сексуален живот. Погледът ми се плъзна по една блондинка, която ми се усмихна, но след миг й обърнах гръб. Персефона щеше да ме убие ако направех нещо такова. Въздъхнах и изпих питието си на екс, бутвайки чашата по плота.
- Още едно. И не се тревожи за сбиването, не се напивам лесно.- насилих се да направя някаквъ гримаса, приблизително равна на усмивка, след което взех чашата си и се запътих към ъгъла на заведението.

Бог
Бог

Брой мнения : 5
Точки : 13
Местожителство : Back off and let me lose my mind

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Ленъкс"   Пон Яну 09, 2012 2:00 am

Усещането за присъствието на друг бог в сградата му се отрази като тухла в лицето, но след като осъзна, че това не е кой да е, а Хадес, лицето му се разтегна в мазна усмивка. Русата госпожица, която за момента целуваше ъгъла на долната му устна забеляза това, също се усмихна и продължи начинанието още по - настървено. Отдръпна се от нея, за да се задоволи с голяма глътка уиски и запали цигара, която в последствие му бе отнета от въпросната русокоса мадама.
Докато госпожицата се опитваше да навре езика си в гърлото му стигна до извода, че би се радвал на една беседа с току - що пристигналия бог. Наистина би било приятно, имайки в предвид малоумниците, които се бе опитал да използва като събеседници напоследък.
Фокусира погледът си, преди малко реещ се нейде из пространството в бюстът на танцуващото в скута му момиче. Думите се откъснаха от устата му едвам - едвам, видимо с мъка:
- Стига толкова. - По - късно щеше да я намери, за да направи отложеното, но тя явно не бе съгласна с това. На излизане му се стори леко разстроена, но какво пък ... "Stupid mortals."
Вижте профила на потребителя
Хадес
Бог
Бог

Брой мнения : 80
Точки : 179

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Ленъкс"   Пон Яну 09, 2012 2:27 am

Към мен се запъти русокото девойче от преди малко и аз въздъхнах. Не ми се искаше да я отпращам, всъщност изобщо не исках да я отпращам, но щеше да ми се наложи. Завъртях очи гневно.
- Две хилядолетия да стоиш на сухо...и за какво?!- измърморих под нос и се изправих, а в същият миг тя се озова пред мен, притискайки тялото си към моето. Стъписах се за миг, след което вдигнах пораженчески ръце.
- Ннняма да се получи.- поклатих глава и се опитах да се кача на втория етаж, но тя отново ме дръпна към себе си.
- Няма да се женим я. Това ще е просто секс.- намигна ми и се опита да плъзне ръката си по-надолу от кръста ми, но аз моментално се отдалечих.
- Не, нямах това предвид. Аз...ъ....вече съм женен.- най-малоумното оправдание, на което бях способен, знам. Но ако не го бях направил, след това щях да имам още поне 5 хилядолетия на сухо. Персефона бе адски ревнива. Русокоската измрънка нещо по мой адрес, вероятно не беше комплимент, и си тръгна.
Поръчах си още една водка и се заизкачвах нагоре към Арес...

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Ленъкс"   

Нощен клуб "Ленъкс"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1