Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Кеят на езерото - Page 7 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Кеят на езерото - Page 7 New_st10
Top posters
Атина
Кеят на езерото - Page 7 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 7 I_voting_barКеят на езерото - Page 7 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Кеят на езерото - Page 7 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 7 I_voting_barКеят на езерото - Page 7 I_vote_rcap 
Посейдон
Кеят на езерото - Page 7 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 7 I_voting_barКеят на езерото - Page 7 I_vote_rcap 
Sandara.
Кеят на езерото - Page 7 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 7 I_voting_barКеят на езерото - Page 7 I_vote_rcap 
Анабет
Кеят на езерото - Page 7 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 7 I_voting_barКеят на езерото - Page 7 I_vote_rcap 
Афродита
Кеят на езерото - Page 7 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 7 I_voting_barКеят на езерото - Page 7 I_vote_rcap 
Ариа
Кеят на езерото - Page 7 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 7 I_voting_barКеят на езерото - Page 7 I_vote_rcap 
Хататила
Кеят на езерото - Page 7 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 7 I_voting_barКеят на езерото - Page 7 I_vote_rcap 
Зевс
Кеят на езерото - Page 7 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 7 I_voting_barКеят на езерото - Page 7 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Кеят на езерото - Page 7 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 7 I_voting_barКеят на езерото - Page 7 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Кеят на езерото - Page 7 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Кеят на езерото - Page 7 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Кеят на езерото - Page 7 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Кеят на езерото - Page 7 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Кеят на езерото - Page 7 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Кеят на езерото - Page 7 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Кеят на езерото - Page 7 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Кеят на езерото - Page 7 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Кеят на езерото - Page 7 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Кеят на езерото

Go down 
+6
Nico di Angelo
Trey
Artemis
Атина
Диана Утър
Sandara.
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyВто Сеп 25, 2012 1:47 am

Погледнах към Трей. Не знаех дали той чува мислите ми, все пак щом аз чувах неговите трябваше да се разбираме с мисъл нали?
- Сигурен ли си, че няма да ни изпепели? - попитах наум.
Погледнах към Белона. Толкова преценяващо ни гледаше, направо ни изпиваше с очи. Почувствах се неловко, което определено не ми хареса! Изнервих се.. Добре де, защо се изнервях толкова бързо? Ами ако подпалех още нещо? Поклатих глава, за да отпратя тези мисли - че да не се случи отново.

П.п.: Трей, в обяви бях писала, че искам някакво момче за добър или най-добър приятел. Искаш ли?
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Bellona
Богиня
Богиня
Bellona


Брой мнения : 47
Точки : 105
Join date : 13.09.2012

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyВто Сеп 25, 2012 8:09 pm

Видях, че погледите им са насочени към мен. Гледаха ме с любопитство, недуомение и може би доза страх? Веднага се откъснах от размишленията си и се усмихнах леко, като се опитвах да изглеждам по-приветлива.
- Хъм, и сега каво? Мяуу знаеш ли как да контролираш силите си? -зададох въпрос на Мади опитвайки се да отклоня мислите им от себе си. Усмихнах се още веднъж и зачаках отговора й. През това време отново потънах в расъждения и теории, но се постарах да не изглеждам като хипнотизирана. Сложих си възможно на-широката усмивка и се загледах в Мяуу, надявах се сега да изглеждам по-скоро като силно заинтересована от обясненията й. Всъщност аз наистина бях, но си имах и собствени грижи, така че се опитах да слушам дъерята на Арес докато подготвям план за действие.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyВто Сеп 25, 2012 9:15 pm

- Аз.. Много неща има за мислене.. Аз ще тръгвам - казах леко разсеяна.
Преди да кажат каквото и да било закрачих по кея, към твърда земя. Наистина имаше ужасно много за мислене. Баща ми, Арес.. Сега, вече разбрала за баща си, не се чувствах облекчено, че съм разбрала истината.. Жалко. Надявах се някой път пак да се срещна с Трей, но за Белона не бях много сигурна.
Тръгнах си без да попитам въпросът който най-много ме интересуваше - От къде знае, че баща ми е Арес?

П.п. Извинявайте, че се махам така, но искам да пиша РП с гаджето си, та затова ;д И Трей, ако искаш да ми бъдеш добър приятел или НДП, пиши ми ЛС Smile)
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Bellona
Богиня
Богиня
Bellona


Брой мнения : 47
Точки : 105
Join date : 13.09.2012

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyСря Сеп 26, 2012 3:42 am

Мади си тръгна внезапно. Беше права, наистина имеше много за премисляне, не знаех как щеше да й се отрази новината, която току що разбра. Притеснявах се за нея, но не можех да направя нищо повече. Бях объркала нещата тотално и щеше да е по-добре, ако не се месех повече. Тревожех се и за Трей. Той също беше объркан и беше разбрал истината за баща му от най-неподходящия човек. Може би сбърках като му разкрих всичко. Трябваше да оставя Посейдон да го признае и всичко щеше да е наред, но както винаги желанието ми да направя това, което искам надделя и ме преака. Както повечето пъти. Бях много ядосана, но не сега трябваше да изливам гнева си. Не можех да остана тук повече, щях да се върна скоро отново, за да разбера как са Трей и Мади, но сега трябваше да си вървя.
-Аз също ще тръгвам. Ще ви навестя скоро- казах тихо и с решителна крачка се отправих към изхода на Лагера. Щях да повървя малко преди да се телепортирам обратно в Рим...
Върнете се в началото Go down
Лоло
Богиня
Богиня
Лоло


Брой мнения : 51
Точки : 125
Join date : 12.08.2012
Age : 24

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyПет Сеп 28, 2012 8:02 pm

След посещението на града, се прибрах в Лагера. О, да това място определено беше по-добро от мола. Реших да ида на кея. Честно казано не си спомням да го бях посещавала. Голяма скука ме налегна тези дни и след като срещнах Изабела отново ми се стори, че има шансове да се случи нещо интересно, обаче тя се загуби някъде в мола и аз я търсих много време, но след като не успях да я намеря, си тръгнах. И ето ме тук. Ох, колко съм тъпа! Трябваше да потренирам, вместо да си губя времето с разходки по кея. Нямаше да стана шампион, ако се влачех като дроб. А аз много исках златен медал.
- Е, добре. Може би само малко - казах аз и започнах леко да бягам към края на кея.

П.П.: Съжалявам, че е кратко, но госпожата по БЕЛ ми изпи всичката муза
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyПет Сеп 28, 2012 10:06 pm

Мади и Белона си тръгнаха, оставяйки ме сам на кея. Дъщерята на Арес беше права, наистина имаше много за премисляне... Не можех да повярвам, че бях открил божествения си родител. Следващия път, когато се видех със семейството ми, определено щях да имам много за разказване. А и дали баща ми подозираше за мен? Какво сега? Как щях да го намеря? Хиляди въпроси се въртяха из главата ми и просто седях на кея, потопил краката си във водата. Е, сега вече имаше обяснение на това защо почти винаги бях мокър и така обичах да плувам. Каква ирония.. Въздъхнах, потънал в мисли, когато чух бързо стъпки по кея и си помислих, че може би Мяуу или богинята се връщат за нещо. Обърнах се, за да видя коя от двете беше, но пред мен стоеше момиче, което не познавах. Повдигнах вежди от изненада и объркано казах

-Здрасти.

П.с.: Нп, тя и мойта муза нещо не е много много в действие..
Върнете се в началото Go down
Лоло
Богиня
Богиня
Лоло


Брой мнения : 51
Точки : 125
Join date : 12.08.2012
Age : 24

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyСъб Сеп 29, 2012 2:23 am

Стигнах края на кея, а там имаше някакво непознато момче, което ме поздрави.
- О, здрасти. Не знаех, че има някой - казах аз. - Ако ти преча, мога да си тръгна.
Изглеждаше доста замислен, затова реших, че може би иска да остане сам. Аз изобщо не обичах да ме прекъсват по средата на мисълта и предполагах, че и с другите е така. Бръкнах в джоба си да проверя дали МР3-плейърът ми е в джоба и дали имам шоколад. Слава Богу, и двете си бяха на мястото. Уф, бях се изморила! Започвах да губя форма, което наистина, ама наистина беше лошо. А и това разстояние не беше толкова много! Още утре трябваше да си намеря някоя гума да си я вържа на кръста и да тичам с нея. Или ако не гума, то нещо друго тежко. Ох, от тези мисли за спорт, просто не се живее. Защо това трябваше да е целта на живота ми?
Да, истината е, че съвсем забравих, за момчето, седящо пред мен. След като не знаех какво да му кажа още, просто забих поглед в земята. Е, притеснителна си бях, какво да се прави?
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyВто Окт 02, 2012 3:30 am

Тя звучеше наистина любезно. При думите й извърнах мрачно поглед към водата, но след това залепих усмивка на лицето си. Не беше особено истинска, но това нямаше значение сега. Обърнах се към нея, все още усмихвайки се така и казах
-Не, не ми пречиш. Остани. - казах, също така любезно като нея и посочих с леко кимване кея от едната ми страна, подканяйки я да седне до мен. Може би имах нужда от малко разсейване, а и в случая не исках да се поддавам на мрачните си мисли. Срещнах погледа й и вече по-ведро добавих
-Между другото, аз съм Трей. - не й подадох ръка, но все още не бях напълно сух след състезанието под вода, въпреки че огъня на Мади определено беше ускорил процеса на изсъхване. Гледах непознатата, очаквайки и тя да се представи, но мълчанието й продължаваше. Може би беше прозряла зад фалшивата ми усмивка? Погледнах я недоумяващо и учтиво изчаках отговора й, като в това време й отправих малка и учтива, но все пак не беше изкуствена, усмивка. Прокарах ръка през косата си, като разсеяно я разроших и отново се вгледах във водата, подтискайки една въздишка.



П.с.: Извинявай, че пиша чак сега, ама нямах изобщо време, за да напиша пост..
Върнете се в началото Go down
Лоло
Богиня
Богиня
Лоло


Брой мнения : 51
Точки : 125
Join date : 12.08.2012
Age : 24

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyСря Окт 03, 2012 9:08 pm

Трей, както беше името му, каза, че може да остана, но не ми изглеждаше в особено добро настроение. Фалшивата усмивка, която беше лепнал изглеждаше доста правдоподобна, но на мен тези номера не ми минаваха. Въпреки това, реших да не го показвам. Отидох и седнах до него, след което казах:
- Аз съм Лоло. Приятно ми е. - "Може да се каже", помислих си аз.
Натопих крака във водата и погледнах към небето с обичайния си празен поглед. Ох, как обичах това състояние.
- Ти откъде си? - попитах Трей, колкото да поддържам разговора. Не обичах да ми е скучно, както и на хората около мен да им е скучно, затова все трябваше да измисля нещо, за което да си говорим.

П.П.: И аз съжалявам, че се забавих, обаче нямах никакво време. Както и да е, при първа възможност ще пиша пак.
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyСъб Окт 06, 2012 1:42 am

Тя изглеждаше някак разсеяна и отдалечена, но в момента главата ми беше в такъв хаос, че не се замислих върху това както бих обикновено и просто отговорих
-Ами роден съм в Карсън сити. Ами ти? - опитах се да звуча поне малко нормално, но не спирах да мисля за случилото се по-рано на кея. Не можех да осмисля цялата идея с божествения ми родител и факта, че след толкова време най-накрая бях открил кой от боговете ми е баща. Отърсих се от тези мисли, надявайки се тя да не повдигне точно тази тема и добавих още един въпрос
-Кой курс си? - изглеждаше привикнала с Лагера, така че надали беше първокурсник. Усмихнах й се леко, стараейки се да се разсейвам от хаотичните си мисли в момента, а и компанията й изглежда ме успокояваше. Ако бях сам, най-вероятно щях досега да съм се поддал на паниката в главата си, но сега се стегнах, оставяйки всичката бъркотия на мислите ми за по-късно. Поех си дълбоко дъх, за да се успокоя нацяло и леко нервно прокарах ръка през косата си, което явно ми беше станало навик.



П.с.: Няма нищо, то и на мен вече за жалост не ми остава много много време да пиша.. Така че предполагам сме квит Wink
Върнете се в началото Go down
Фил
Син на Белона
Фил


Брой мнения : 52
Точки : 124
Join date : 24.09.2012

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyСъб Яну 26, 2013 9:34 pm

Веднага след като се измъкнах от завивките се сетих за Катерина. Тя ми липсваше, а не се бяхме виждали от много време. Искаше ми се да се срещнем някой път, но така и не успявахме да се засечем. Напоследък тренирах усилено, бях задобрял с меча, а и способностите ми вече бяха под контрол. Може би от сега нататък щях да имам повече свободно време. Реших да не стоя повече в стаята си и да излезна за глътка свеж въздух, а нито едно място не ме разведряваше по-добре от кея на езерото. Затова се насочих натам.
По пътя не можах да се откъсна от мислите за нея. Надявах се случайно да я видя там, но осъзнавах, че лагера беше доста голям, тя изобщо можеше да не се появи. Когато стигнах, застанах върху дървените дъски и отправих поглед към хоризонта. Езерото беше спокойно и кристално чисто, както винаги. На небето не се мяркаше и едно облаче, денят се очертаваше доста спокоен и мързелив, освен ако нещо спешно не изникнеше. Съмнявах се да се появи някакъв ангажимент, но нищо не се знаеше.
Въздъхнах тежко, а след това седнах и захвърлих ножницата с меча си настрана. Надали щеше да ми потрябва точно сега.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyСъб Яну 26, 2013 9:44 pm

Чувах мислите му отдалеч, по устните ми играеше дяволита усмивка. Само допреди няколко минути си спях спокойно в стаята, когато той мина покрай хижата на Арес. Усетих го. Не ме питайте как, сигурна съм, че не искате да знаете, усетих го по моя си начин. След като се преоблякох набързо с бански (все пак той отиваше към кея) и черен клин с широка тениска: Born to kill, и черни рози в долния десен ъгъл, го проследих. Даже когато бях на метри от него, сърцето ми бумтеше яростно, а това, че в мислите му съм аз, ми се стори наистина очарователно. Той захвърли оръжията си и се настани удобно на кея. Може би беше време за изненада? Извадих тихо кинжалите си и с помощта на силите си за части от секундата го повалих, напълно зашеметен. Върхът на острието ми едва докосваше гърлото му, усещах как очите ми отново са придобили огнен цвят, а дяволитата усмивка на устните ми не слизаше.
- Здравей, Фил - смигнах му, все още останала в това положение.
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Фил
Син на Белона
Фил


Брой мнения : 52
Точки : 124
Join date : 24.09.2012

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyСъб Яну 26, 2013 10:04 pm

Не знаех кога нито пък как Катерина беше дошла, но в този момент аз просто лежах на земята, смаян и невероятно изненадан. Тя бе застанала над мен и бе опряла кинжала в гърлото ми. Едното й коляно притискаше гърдите ми, така че да не мога да се измъкна. Типичната за нея, дяволита усмивка и пламенният й поглед ме изпиваха. Първосигнално се опитах да се протегна към меча си, когато бях повален на земята, но след това се осъзнах и само отвърнах на усмивката й.
- Хубав начин да кажеш "Здрасти", следващия път ще го използвам - казах аз и надигнах глава. Все още не можех да се изправя, а тя май нямаше намерение да ме пусне. Отклоних с ръка острието и когато най-сетне смъртоносният й кинжал не ме заплашваше само рекох:
- Да, и аз също се радвам да те видя, но ще съм още по-щастлив, ако ме пуснеш.
Катерина поклати отрицателно глава. Щеше да си играе с мен по нейния странен, но в същото време очарователен начин. Как успяваше да комбинира тези две неща в едно? Наистина не знаех, но бях сигурен, че точно това я правеше толкова прекрасна.
Хванах ръката й и се опитах да я издърпам от себе си, но тя не помръдваше. Сякаш беше по-силна от мен.
- Добре, предавам се. Доволна ли си?
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyСъб Яну 26, 2013 10:15 pm

Усмихнах се доволно. “Сякаш беше по-силна от мен“, мислите му прокънтяха в съзнанието ми. “Нямаш си и на представа“, помислих си.
- Не е в твой стил да се предаваш, миличък! - пронизах го с очи, захвърляйки настрана кинжала, но все още седях върху него. Очаквах следващото му действие. Миналия път се беше постарал доста, за да разбере просто името ми. Определено ми беше интересно какво щеше да направи този път. И все пак едвам се сдържах да не го нацелувам. Не можех ад откъсна поглед от кристалните му очи, а устните му. “Я стига, Катерина!“, помислих си.
- Сериозно ли? - повдигнах вежди учудено. - Нищо ли няма да направиш? Дори няма да помръднеш. Ще взема да реша, че съм дебела - едва сдържах смеха си. - Или може би ти си слабак? Знаеш ли, мога да седя така с дни. Удобно ми е - да да, говорех глупости, но нали се опитвах да го дразня все пак?
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Фил
Син на Белона
Фил


Брой мнения : 52
Точки : 124
Join date : 24.09.2012

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyСъб Яну 26, 2013 10:37 pm

Е, можех да направя много, наистина много и тогава тя щеше да съжалява, че ме е подразнила или може би не... Не знам, но ми се искаше да я целуна. Имаше ли изобщо представа колко много ми беше липсвала?! Съмнявам се.
- Не ме презизвиквай, кукло, - рекох -не знаеш на какво съм способен.
Усмихнах й се, а после хванах ръката й и я дръпнах към себе си. Тя долепи тялото си до моето. Устните ми бяха на сантиметри от нейните. Кожата й беше толкова мека й нежна, а докосванията й бяха способни да разтопят цялото ми тяло. Вплетох пръсти в кестенявата й коса и погалих лицето й. Знаех, че това не беше нещо в нейн стил. Тя не си падаше особено по нежните романтични моменти, но сега просто трябваше да го направя. Целунах я леко и я прегърнах. Тялото й беше толкова красиво, сякаш беше изваяно от някой бог, а сега бе отпуснато в ръцете ми. В следващия момент се сетих, че тя може да прочете мислите ми, затова се постарах да си помисля всичко, което не можех да кажа. Мислех си за това, колко е красива и колко лъчезарен е погледът й. Мислех си и за усмивката й, която озаряваше деня ми и за докосванията на ръцете й, които караха кожата ми да настръхва.
- Липсваше ми - казах накрая аз и се отдръпнах от нея. Погледнах я право в очите, но не можех да разбера нищо от тях. Те бяха загадъчни, тайнствени, човек не можеше да я разбере просто така. Искаше ми се да можех да чуя мислите й сега...
"Стегни се, лигльо такъв!" смъмрих се наум. Не, аз не си мислех такива неща, не си ги мислех за никоя друга и попринцип избягвах да изразявам емоциите си. Защо, по дяволите, се бях сетил точно за тези невероятно красиви думи, с които да я опиша?!
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyСъб Яну 26, 2013 10:53 pm

- Лигльо, прекрасен - усмихнах се нежно и отново го целунах.
Не само той се изнежваше по този начин. Когато бях с него, просто светът ми беше розов. Понякога се отвращавах от тази си страна, но пък ми беше толкова приятно.
- И ти ми липсваше - намигнах му закачливо. Вгледах се за пореден път в очите му, които ме караха да полудявам. Кое създание бе създало такова прекрасно същество? Богове, какво ми ставаше? “Я се стегни“, помислих си укорително. - Но това не означава, че ще те оставя да станеш - засмях се. - Да видим какво можеш, когато искаш нещо - ухилих се.
Изведнъж усетих нещо в себе си. То сякаш напираше да излезе. “По дяволите“, помислих си и се насилих да го спра. Защо винаги, когато бях толкова близо до него, това трябваше да се появява? Постарах се да не изглеждам толкова напрегната колкото бях и вдишах и издишах едва забележимо. Отмина..
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Фил
Син на Белона
Фил


Брой мнения : 52
Точки : 124
Join date : 24.09.2012

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyСъб Яну 26, 2013 11:14 pm

"Е, точно в момента искам две неща - теб и да станеш от мен" помислих си, а след това се усмихнах чаровно.
- Искаше ми се да стане по лесния начин, красавице, но щом настояваш...
Протегнах ръка към острието си и напипах дръжката. Измъкнах меча от ножницата и го насочих към нея. - Ще започваме ли или се отказа?
Превъртях се, така че тя се озова под мен. При други обстоятелства това щеше да е ужасно секси, но сега имахме битка за довършване. Изправих се рязко и насочих оръжието си срещу нея. Тя се усмихна дяволито. Знаех, че погледът й значи : "Не разчитай да ме победиш, пуснах те да станеш, но няма да ти подаря битката". Тя винаги беше упорита, особено щом ставаше въпрос за истински бой. За щастие аз бях задобрял и този път нямаше да й се дам така лесно. Е, имаше други фактори, които щяха да ме разсейват (например тя самата), но трябваше да се концетрирам.
- Наистина ли е необходимо. Има...доста по-забавни неща за правене - казах и повдигнах вежди. Погледнах я предизвикателно, тя нямаше да се откаже, нито пък аз. Но подозирах, че Катерина ще ме принуди да се предам. Винаги ставаше така, нещата не се бяха променили особено. Тя пак си беше същата.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyСъб Яну 26, 2013 11:33 pm

Той сериозно ли си мислеше, че може да ме победи. Нямал да ми подари подари битката. Ха! Та тя си беше моя. Напуши ме смях, но се опитах да го прикрия. Не успях.Засмях се гръмогласно. Корема ме заболя от толкова смях.
- Ох нене не мога - продължавах да се хиля. - Такова хилаво момченце като теб да победи мен? Мен? - направих драматична физиономия и продължих да се смея.
През смях (да знам, прекалено се смях) грабнах кинжалите си от земята и ги завъртях в ръцете си. Да не забравяме, че през цялото време се смях! За миг го погледнах сериозно, кръвожадно дори, но отново не издържах. Хахахах.. Не можех да се спра.
- Вицовете ти си ги бива - намигнах му, бършейки сълзите си от смях по очите.
Споменах ли вече колко ми беше смешно?

П.с: Съжалявам, че е толкова кратко и изпълнено със смях ;д но просто не можах да измисля друго. За следващия път, обещавам да бъда по изобретателна ;д
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Фил
Син на Белона
Фил


Брой мнения : 52
Точки : 124
Join date : 24.09.2012

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyСъб Яну 26, 2013 11:53 pm

Тя изпадна в едно от онези състояния, в които всичко ти се струва смешно.
- Е, добре. Ще почакам докато се усетиш и не се стегнеш, все пак не искам да те победя толкова лесно.
Приближих се към нея съвсем спокойно и естествено. Точно в този момент не изглеждаше особено заплашителна, но аз пак си знаех, че беше страшна.
- Знаеш ли, започвам да си мисля, че ще се откажеш във всеки момент. Просто си се изплашила твърде много - да, това щеше да я накара да избухне в оше по-бурен смях, но нали точно това беше целта. Не исках да се бия с нея, трябваше да я откажа по някакъв начин без да изглеждам като страхливец.
Дори смехът й беше прекрасен, толкова хубав, че чак ми се искаше да захвърля меча още сега. Косата й се развяваше... Беше като в приказка....
"О, божичко, какво ми става!?" помислих си. Не, нещо се бях повредил. Или това, или ми бяха сложили нещо в храната. Не беше възможно да си мисля такива работи, аз не бях такъв човек. Аз си бях гадняр по рождение. Готин и секси, но все пак гадняр.
Премигнах няколко пъти в опит да се съвзема. Надявах се на е пропуснала последните ми мисли, тя просто не трябваше да чува това. Изглеждаше тъпо и глупаво, особено от моята уста.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyНед Яну 27, 2013 12:03 am

- Брей, какво самочувствие - избухнах в още по-бурен смях. - Готин и секси - пронизах го предизвикателно с поглед, захапвайки долната си устна, като се опитах да сдържа за малко смеха си. Той изглеждаше озадачен. И отново се засмях. Това му беше едно от хубавите неща. Караше ме да се смея. Ах, забавляга. Но в това беше работата. Миличкия ми, той. Смяташе, че мен заблуждава, но аз винаги бях един ход пред всеки. Приближих се, все още хилейки се като полудяла, към него и светкавично кръстосах кинжалите си с меча му. Е, не можех да отрека, че и той беше бърз. Съвзе се бързо. Отвърна на атаката ми, но, няма какво да се лъжем, бях хиляда пъти по-бърза от него, дори когато не използвах цялата си сила. Можех да си оправям маникюра, докато се биех с него. Беше прекалено лесно.. И в следващия миг се вгледах в очите му. Бяха ми слабост. Той използва това. Отби кинжалите от ръцете ми и тръгна да атакува, но аз се окопитих бързо. За части от секундата, почти незабележимо за човешко око, изтичах до мястото, където бяха паднали кинжалите ми, грабнах ги и се върнах при Фил. Атакувах го..
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Фил
Син на Белона
Фил


Брой мнения : 52
Точки : 124
Join date : 24.09.2012

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyНед Яну 27, 2013 1:04 am

Възползвах се от момента, в който тя се беше разконцентрирала и избих кинжалите от ръцете й. Катерина бързо се съвзе и за части от секундата стигна до мястото, където те бяха паднали, а след това се върна обратно пред мен. Такава скорост нямаше как да остане незабелязана. Осъзнавах, че героите са бързи, ама наистина бързи, само че тя беше нечовешки бърза. Замръзнах на мястото си безмълвен. Бях втренчил поглед в Катерина. Нямах представа как съм изглеждал, но със сигурност не съм мръднал в продължение на поне 2 минути. Когато най-после се осъзнах само казах:
- Ти, как го направи, току що?
Нямах думи, не знаех какво друго да й кажа. Тя беше момичето, за което бих направил всичко, но когато не ми казваше какво се случва с нея, нямаше как да й помогна. Забелязах, че съм засегнал важна и донякъде болезнена за нея тема, но се нуждаех от някои отговори. Приближих се към Катерина с леко уплашен вид, но все пак бях сигурен в това, което правех. Докоснах я леко й нежно. Взех лицето й в дланите си и я погледнах право в очите.
- Кажи ми, моля те - рекох аз и я погледнах загрижено. Прегърнах я преди да дочакам отговора й.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyНед Яну 27, 2013 1:46 am

- О, я стига. Нищо ми няма! - опитах се да замажа положението, като едвам се опитах да не се отдам на изкушението да му изтрия паметта. Щеше да бъде лесно, но нечестно спрямо него. И все пак нямаше да му кажа. Всеки, който разбереше тайната ми, рано или късно умираше. Не исках това да се случи и с него.
- Да зарежем битката, а? - попитах, като вече не ми беше толкова весело. - Но това не означава, че си спечелил! -размахах пръст пред лицето му и се усмихнах сковано.
Отидох до края на кея, събух кубинките си и потопих краката си във водата, клатушкайки ги леко. Това определено беше болна тема. Усетих как Фил сяда до мен, но не го погледнах. Взирах се във водата. През ума ми мина образа на момче. Но той не беше просто момче. Преди години той беше моето момче. Но разбра.. След това всичко се обърка. Отне ми години да се съвзема. Споменът определено беше болезнен..
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Фил
Син на Белона
Фил


Брой мнения : 52
Точки : 124
Join date : 24.09.2012

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyНед Яну 27, 2013 2:43 am

Не, тя нямаше да сподели и дори и да упорствах нямаше да ми каже. Опитвах се да я разбера, но може би просто не трябваше да я притискам. Тя се опита да отклони вниманието ми от темата, макар и не много успешно. Реших, че ще е най-добре, ако оставя нещата така. Направих се, че съм забравил и въпреки че и двамата знаехме, че не е така, не коментирахме повече.
Катерина ми обърна гръб и събу кубинките си, а след това седна на дървените дъски на кея, като потопи ходилата си в кристалните студени води на езерото. Приближих се към нея, дори и да не разговаряхме, чувствах, че трябва да я подкрепя в този момент или нещо подобно. Седнах до нея и направих същото - потопих краката си във водата. Искаше ми се малко да разведря обстановката, но не знаех в какво настроение е тя, а не ми се исаше да уцеля един гневен период, затова просто продължих да си седя спокойно.
Не след дълто не се сдържах и я дръпнах към себе си. Прегърнах я и я целунах по челото.
- Нали знаеш, че няма да те оставя каквото и да става - прошепнах в ухото й аз. Надявах се да не го забрави никога, защото бях способен на всичко за нея. Тя беше моята единствена слабост и нямаше да допусна никой и нищо да я нарани.
Повдигнах брадичката й, за да я погледна в очите, а след това устните ни се сляха в целувка изпълнена с наслада и нежност. Докато я целувах нежно галех раменете й, а после вплетох пръсти в косата й.
Когато я докосвах ме обливаха вълни спокойствие, които ме пренасяха в някакъв друг свят.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyНед Яну 27, 2013 3:03 am

Останах сгушена във Фил, подпряла глава на гърдите му и се взирах във водата. Нямаше да позволя тъпите спомени да провалят настроението ми. Затворих очи и изчистих ума си. Въздъхнах тихо, след което обичайната игрива усмивка се върна на лицето ми. Наместих ръцете си на гърба му и го избутах силно и бързо във водата. Засмях се весело, взирайки се в него.
- Между-другото, така и не ми каза на колко години си - облегнах се с ръце назад и го изгледах предизвикателно. Наклоних глава настрани и повдигнах вежди. Опитах се за пореден път ад сдържа смеха си при смешната му физиономия, но не можех да отрека, че ми допадаше и то много. Капчици вода се стичаха от косата му. Тениската му беше прилепнала и леко прозрачна, от която прозираше стегнатото му тяло. Беше перфектен..
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Фил
Син на Белона
Фил


Брой мнения : 52
Точки : 124
Join date : 24.09.2012

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyНед Яну 27, 2013 3:23 am

Осъзнах, че се намирам във водите на езерото, а Катерина стоеше на дъските на кея и се усмихваше дяволито. Животът с нея беше изпълнен с изненади и приключения. Дори сега, когато денят трябваше да бъде напълно обикновен, тя се появи и намери начин да го разнообрази.
- Нека да помисля дали трябва да ти кажа - рекох аз и направих замислено изражение. Осъзнавах, че тя се дразнеше, защото я карам да чака, но щеше да го преживее все някак. После се усетих, че веднага щом излезна ще ме обезглави, така че побързах да отговоря:
- Добре де, добре, на 18 съм. По-стар от теб - добавих след това и се усмихнах. Тя отново получи каквото поиска, сякаш винаги ставаше така. - Е, красавице, ще дойдеш ли тук? Маклко е самотно без теб - признах и я погледнах с умоляващи очи и нацупих долната си устна. Знаех, че няма да скочи доброволно, но аз можех да я принудя.
Съблякох тениската си, за да може да изсъхне докато аз киснех във водата. След това я метнах по Катерина и тя я уцели право в лицето, а после се свелече на земята. Косата на Кат беше леко подгизнала и няколко кичура бяха залепнали за лицето й. Изражението, което тогава се изписа на лицето й беше незаменимо. Прихнах да се смея, макар да знаех, че след такова нещо смъртта ми беше сигурна.
- Е, ако искаш отмъщение може да скокнеш тук при мен - подвикнах аз през смях.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кеят на езерото
Върнете се в началото 
Страница 7 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Кеят на езерото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лагерът на Нечистокръвните-
Идете на: