Мястото за богове, чудовища и герои.

ИндексИндекс  PortalPortal  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Top posters
Атина

Катрин Уейтън

Посейдон

Sandara.

Анабет

Афродита

Ариа

Хататила

Зевс

Katherine Pierce

Latest topics
» Станете наши приятели
Съб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Пет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Вто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Нед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Сря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Вто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Сря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Съб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Пет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

Share | 

Входът на Лагера

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Лоло
Богиня
Богиня

Брой мнения : 51
Точки : 125

ПисанеЗаглавие: Re: Входът на Лагера   Нед Авг 12, 2012 9:49 pm

- Богиня на какво? - попита тя и ми се стори, че й е все едно дали ще разбере или не.
- Откъде да знам? Някакво тъпо, дребно божество. И без това не ми пука особено. - отговорих й аз.
Бих дала всичко да се върна при семейството и приятелите си в този момент! Само да не бях ходила на плажа онзи ден и щях да съм най-щастливият човек на света в момента.
- Ъм, тук имате ли място за трениране? - реших да попитам, за да поддържам форма все пак. - Нямам предвид с оръжия, ясно ми е, че имате. Говоря за спортуване.
Надявах се да имат, защото иначе... Чао, Регионално! Сбогом, Държавно. Беше ми приятно да се запознаем, Купа на училището!
Поогледах я малко, защото до сега не ми се беше отдала такава възможност, следях само оръжията в ръцете й, но след това ми хрумна, че рано или късно ще трябва и с оръжия да потренирам, но за това щях да я питам по-късно.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Входът на Лагера   Нед Авг 12, 2012 9:59 pm

- Ами не те знам какво искаш да спортуваш, но има баскетболно и волейболно игрище - очите ми светнаха.
Поотпуснах се малко и вече не бях готова да я нападна. Отново започнах да въртя кинжалите в ръцете си.
- А нямаш ли намерение и с оръжия малко, а? Едва ли спорта ще ти помогне при нападение от адска хрътка - погледнах я сурово и метнах единия кинжал по близко дърво. Кинжалът се заби точно посредата, а дървото се разцепи на това място.
Лоло
Богиня
Богиня

ПисанеЗаглавие: Re: Входът на Лагера   Нед Авг 12, 2012 10:11 pm

- Хмм, точно за това щях да те питам, но всъщност аз не разполагам с никакви оръжия, така че при среща с адска хрътка бих си плюла на петите. - ухилих се. Иронията беше, че точно това смятах да тренирам.
Тя хвърли кинжала си и уцели едно дърво точно по средата. То се разцепи там, а аз едва се сдържах да не я погледна изумено.
- Уааау! Добра си! - признах аз. Щеше ми се и аз да мога така. Или да имам някакви дарби, като повечето полубогове. Да, една дарба ми звучеше повече от добре, наистина. - Ти имаш ли някакви способности? - изпуснах се аз.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Входът на Лагера   Пон Авг 13, 2012 3:13 am

- Амии аз съм един вид купидон .. Мога да те накарам да се влюбиш, в мен .. Но не искам !! - засмях се. - Но е само това, за жалост .. Но иначе съм добра със стрелите и кинжалите - усмихнах се.
- А ти? - повдигнах вежда.

П.с. Нямам много идеи и мисля, че трябва да си преразгледам и оправя героинята ;д
Лоло
Богиня
Богиня

ПисанеЗаглавие: Re: Входът на Лагера   Пон Авг 13, 2012 4:30 am

- О, ами аз... Не знам още. Честно казано може и да нямам никакви способности - погледнах разочаровано. Засега нищо не се беше проявявало като необичайна дарба. - Амиии.. Ти как разбра за своите? - попитах.
Трябваше да се настаня в хижата, защото този багаж започваше да ми тежи, но реших първо да се изявя като добре възпитан човек и да довърша разговора, затова си оставих куфара на земята и тропнах раницата върху него. Не обичах да седя на едно място много дълго време, затова започнах да потропвам с крак. Знам, знам. Изглеждала съм сякаш ми е досадно, но иначе трябваше да крача напред-назад, което щеше да е още по-очебийно.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Входът на Лагера   Пон Авг 13, 2012 6:27 pm

- Ами всъщност историята е забавна. - ухилих се. - Бях новата ученичка в поредното училище. Имах час по музика. След като влязох учителката ме представи и аз огледах целия клас. И така момчетата се влюбиха в мен само като ги погледнах в очите по по-особен начин - усмихнах се. - Сигурна съм, че и ти имаш някакви дарби !!
И ето, отново преминах от агресивна към режим мила ..
Лоло
Богиня
Богиня

ПисанеЗаглавие: Re: Входът на Лагера   Вто Авг 14, 2012 1:56 am

Историята си я биваше. Искаше ми се и на мен да мога нещо подобно. Или изобщо да мога нещо. При тази мисъл се ухилих.
- Сигурна съм, че и ти имаш някакви дарби. - каза Изабела и се усмихна. Зарадвах се, че няма да се скарам още с първия човек, когото срещна тук.
- Щом така мислиш.. - рекох аз. Това не беше толкова важно за мен, но щеше да е готино да мога да правя нещо, което обикновените хора не умеят. - Способностите не се ли определят от божествения родител? - попитах аз, защото така ми беше казал сатирът, който ме беше намерил.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Входът на Лагера   Вто Авг 14, 2012 2:17 am

- Мхм, така е .. - кимнах ѝ и се усмихнах. - А твоите кои са? - попитах.
Оръжията и екипировката натежаха. Явно щяхме да поседим тук още, затова ги свалих от себе си. О да, определено ми улекна.

П.с. Ужасно съжалявам, че е толкова кратко, но не измислих нищо ;д
Лоло
Богиня
Богиня

ПисанеЗаглавие: Re: Входът на Лагера   Вто Авг 14, 2012 2:44 am

- О, ами моите са Океан и Тетида. Те нали са се били на страната на Зевс и затова предполагам не са хвърлени в Тартар. - ухилих се, макар да не ми се стори много забавно да си представям родителите ми, подложени на вечни мъки. Забелязах, че оръжията й натежаха и тя ги остави на земята. - Ако искаш може да седнеш на куфара ми - предложих й аз, но знаех, че не е най-удобното място за сядане. Въпреки това аз често го бях използвала за стол, когато чаках да ми дадат ключа от стаята, по състезанията.

П.П.: И аз съм така, споко ;д
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Входът на Лагера   Вто Авг 14, 2012 1:16 pm

- Не, мерси! - ухилих се. - Искаш ли да те разведа из лагера? - попитах я.
Нямах намерение да прекарам целия си ден тук, бърборейки си с нея. Не ме свърташе на едно място. Исках да се разходя !

П.с. Отново съжалявам Smile)
Лоло
Богиня
Богиня

ПисанеЗаглавие: Re: Входът на Лагера   Вто Авг 14, 2012 11:58 pm

- Добре звучи. - казах аз и се ухилих. Очевидно и нея не я свърташе на едно място като мен. - Тъкмо ще проверя дали има добро място за тичане. - вметнах, за да не умре от скука с мен. - Е, ами ти спортуваше ли нещо, преди да дойдеш тук? - попитах, по същата причина. Нямах намерение да я оставя да се измъкне с оправданието, че си има работа, само защото аз не съм забавна. Изправих се, изтупах се и бях готова за разходка из Лагера.

П.П.: И аз съм така. Не виждаш ли какви простотии пиша, само за да направя достатъчно редове Very Happy И се извинявам за забавянето, но интернетът е толкова бавен тук, и аз си мисля, че съм публикувала поста, но не съм била ;д
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Входът на Лагера   Сря Авг 15, 2012 12:18 am

- Да, спортувах Баскетбол - ухилих се дяволито. - Та, какво ще кажеш първо да минем през стаята за екипировка и оръжие? - предложих. - То стана ясно, че ще пропусна тренировката, затова да си оставя нещата и после продължаваме - усмихнах се.

П.с. Пиши направо там, ако искаш Smile
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Входът на Лагера   

Входът на Лагера
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лагерът на Нечистокръвните-
Идете на: