Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) New_st10
Top posters
Атина
Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_vote_lcapСтаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_voting_barСтаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_vote_lcapСтаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_voting_barСтаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_vote_rcap 
Посейдон
Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_vote_lcapСтаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_voting_barСтаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_vote_rcap 
Sandara.
Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_vote_lcapСтаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_voting_barСтаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_vote_rcap 
Анабет
Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_vote_lcapСтаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_voting_barСтаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_vote_rcap 
Афродита
Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_vote_lcapСтаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_voting_barСтаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_vote_rcap 
Ариа
Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_vote_lcapСтаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_voting_barСтаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_vote_rcap 
Хататила
Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_vote_lcapСтаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_voting_barСтаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_vote_rcap 
Зевс
Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_vote_lcapСтаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_voting_barСтаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_vote_lcapСтаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_voting_barСтаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Тиодор
Син на Зевс
Син на Зевс
Тиодор


Брой мнения : 55
Точки : 99
Join date : 20.07.2011

Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците)   Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) EmptyВто Авг 23, 2011 9:20 pm

Вътре всички неканени гости срещат своите най съкровени страхове. affraid
Върнете се в началото Go down
Тиодор
Син на Зевс
Син на Зевс
Тиодор


Брой мнения : 55
Точки : 99
Join date : 20.07.2011

Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците)   Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) EmptyСря Авг 31, 2011 5:49 pm


-Такаа, пристигнахме!-казах и и се усмихнах като отворих вратата-Първо дамите.
-Ухаа. Хубава стая!-каза ми тя.
Върнете се в началото Go down
Тиодор
Син на Зевс
Син на Зевс
Тиодор


Брой мнения : 55
Точки : 99
Join date : 20.07.2011

Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците)   Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) EmptyСря Авг 31, 2011 5:57 pm

Добре, че преди да влезе щракнах с пръсти.Като щракна разкарвам страхотиите, не исках да се уплаши.От друга страна, какъв бог на страха съм, ако не уплаша някого.Ееее, няма да плаша нея.Вече казах.Не го желаех.Не мислех, че някога ще поканя момиче вътре.За първи път ми беше, затова бях много нервен.Чувствах как температурата на тялото ми се покачва от нерви и вълнение.Ставаше всеки път щом емоцията надделеше над разума ми.Още малко и щях да се възпламеня. Буквално.
Върнете се в началото Go down
Тиодор
Син на Зевс
Син на Зевс
Тиодор


Брой мнения : 55
Точки : 99
Join date : 20.07.2011

Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците)   Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) EmptyСря Авг 31, 2011 5:59 pm

-Е, надявам се да ти хареса.-отговорих и с нервен смях.
Върнете се в началото Go down
Хататила
Богинята на котките
Богинята на котките
Хататила


Брой мнения : 193
Точки : 348
Join date : 15.07.2011
Age : 24

Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците)   Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) EmptyСря Авг 31, 2011 6:06 pm

Чувствах, че е нервен.И аз бях.За първи път прекрачвах прага на чужда стая.Колкото и да е странно, вътре ми беше приятно.Е, аз съм си странна птица.Не е чудно. Много съм непредвидима, точно като баща си.О кой е баща ми ли? Посейдон.Богът на моретата.Буреносец.Земетръсец.Баща на конете(в смисъл, че ги е създал).Конете винаги ме наричаха "господарке", "шефке", "госпожице", "мис" и тям подобни...
Върнете се в началото Go down
Тиодор
Син на Зевс
Син на Зевс
Тиодор


Брой мнения : 55
Точки : 99
Join date : 20.07.2011

Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците)   Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) EmptyСря Авг 31, 2011 7:56 pm

Поканих я да седне на леглото докато умувах какво да правим.
-Хайде да гледаме някой филм.
-Добре!Какви имаш?-попита ме тя.
-Да видим.Ами имам "Карибски пирати 4:В непознати води", "Котки и кучета 2: Отмъщението на Кити Галор", "Бързи и яростни 5:Удар в Рио" и "Невероятното приключение на Шарпей" . Да знаеш, че "Карибски пирати" и "Бързи и яростни" съм ги наизустил.-не знам защо, но изкарах само тези.
-Я дай "Котки и кучета". Не съм гледала тази серия.-отговори ми тя.
Върнете се в началото Go down
Хататила
Богинята на котките
Богинята на котките
Хататила


Брой мнения : 193
Точки : 348
Join date : 15.07.2011
Age : 24

Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците)   Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) EmptyСря Авг 31, 2011 8:09 pm

И той пусна филма.Попитах го:
-Кой от героите ти е любим? На мен Катрин.
-Дигс, разбира се!-гласеше отговорът му.Като свърши филмът прдложих да слушаме музика.Той се съгласи и каза:
-Ще ти предложа Don Omar and Lucenzo-Danza Kuduro, Madcon-Beggin'(Original version), Don Omar- Taboo или Pitbull feat. Marc Antony-Rain over me.Избери си две песни.
-Ами Danza Kuduro и Taboo.Тези са ми любимите. Нали знаеш, че Taboo е ламбада?-Попитах закачливо, защото можех да танцувам ламбада.Надявах се и той да може.
Върнете се в началото Go down
Тиодор
Син на Зевс
Син на Зевс
Тиодор


Брой мнения : 55
Точки : 99
Join date : 20.07.2011

Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците)   Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) EmptyСря Авг 31, 2011 8:20 pm

-Да, разбира се, че знам, че е ламбада.Мога да я танцувам.Какво имаш предвид?-окопитих се от изненадата си аз.Пуснах песните и когато дойде ламбадата попитах, като се поклоних галантно:
-Един танц?
-С удоволствие!-ама, че късмет извадих!Потанцувахме известно време, но танцът премина в "Истина, риск или процент"
.
-Така.Истина, риск или процент?-започнах аз.


Последната промяна е направена от Фобос на Сря Авг 31, 2011 8:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Хататила
Богинята на котките
Богинята на котките
Хататила


Брой мнения : 193
Точки : 348
Join date : 15.07.2011
Age : 24

Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците)   Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) EmptyСря Авг 31, 2011 8:31 pm

-Риск!-веднага отговорих аз.
-Кажи на испански "Радвам се да те видя след всичките тези години."-голям риск, няма що!Говоря испански, френски, английски, гръцки и латински(послединте два са ми родни езици).
-Me alegro de verte después de tantos años.Истина, риск или процент?
-Истина!-отговори той.
-Харесваш ли ме?-да знам, веднага стрелнах въпроса, който ме мъчеше още от сутринта.Колко безотговорно от моя страна, дрън, дрън...


Последната промяна е направена от Хататила на Сря Авг 31, 2011 8:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Тиодор
Син на Зевс
Син на Зевс
Тиодор


Брой мнения : 55
Точки : 99
Join date : 20.07.2011

Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците)   Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) EmptyСря Авг 31, 2011 8:39 pm

Заумувах какво да отговоря.После отговорат сам излезе от устата ми:
-Да, рарбира се.-какво да кажа, нали игратъа се казва "Истина, риск или процент".А щом си избрал "Истина", трябва да отговориш откровенно.-Истина, риск или процент?-ама голям съм идиот.Голям!


Последната промяна е направена от Фобос на Сря Авг 31, 2011 8:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Хататила
Богинята на котките
Богинята на котките
Хататила


Брой мнения : 193
Точки : 348
Join date : 15.07.2011
Age : 24

Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците)   Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) EmptyСря Авг 31, 2011 8:42 pm

-Истина!-казах без да се замислям.
-Ще ти задам твоя въпрос.Ти харесваш ли ме?-каза той.
-Да, готин глупчо такъв!Истина, риск или процент?-усмихнах се за стотен път, може би.


Последната промяна е направена от Хататила на Сря Авг 31, 2011 8:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Тиодор
Син на Зевс
Син на Зевс
Тиодор


Брой мнения : 55
Точки : 99
Join date : 20.07.2011

Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците)   Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) EmptyСря Авг 31, 2011 8:48 pm

-Риск ще бъде този път.-усмихнах се за пореден път.
-Целуни ме!-засмя се тя.
-Ъмм...-запецнах.Щом тя иска да я целуна, олеле мале.-Добре...-казах и я целунах.-Айде да приключваме с тази тъпа игра.


Последната промяна е направена от Фобос на Сря Авг 31, 2011 9:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Хататила
Богинята на котките
Богинята на котките
Хататила


Брой мнения : 193
Точки : 348
Join date : 15.07.2011
Age : 24

Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците)   Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) EmptyСря Авг 31, 2011 8:51 pm

-Добре, а стана и късно.Трябва да си ходя.Чао-усмихнах се и го целунах.
-Чао. -ми отвърна той с целувка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците)   Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Хера
» Стаята на Посейдон
» Стаята на Анди
» Стаята на Астера
» Стаята На Софи

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Древна Гърция и околностите :: ОЛИМП :: Лични покои-
Идете на: