Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Плажът с фойерверките Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Плажът с фойерверките New_st10
Top posters
Атина
Плажът с фойерверките I_vote_lcapПлажът с фойерверките I_voting_barПлажът с фойерверките I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Плажът с фойерверките I_vote_lcapПлажът с фойерверките I_voting_barПлажът с фойерверките I_vote_rcap 
Посейдон
Плажът с фойерверките I_vote_lcapПлажът с фойерверките I_voting_barПлажът с фойерверките I_vote_rcap 
Sandara.
Плажът с фойерверките I_vote_lcapПлажът с фойерверките I_voting_barПлажът с фойерверките I_vote_rcap 
Анабет
Плажът с фойерверките I_vote_lcapПлажът с фойерверките I_voting_barПлажът с фойерверките I_vote_rcap 
Афродита
Плажът с фойерверките I_vote_lcapПлажът с фойерверките I_voting_barПлажът с фойерверките I_vote_rcap 
Ариа
Плажът с фойерверките I_vote_lcapПлажът с фойерверките I_voting_barПлажът с фойерверките I_vote_rcap 
Хататила
Плажът с фойерверките I_vote_lcapПлажът с фойерверките I_voting_barПлажът с фойерверките I_vote_rcap 
Зевс
Плажът с фойерверките I_vote_lcapПлажът с фойерверките I_voting_barПлажът с фойерверките I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Плажът с фойерверките I_vote_lcapПлажът с фойерверките I_voting_barПлажът с фойерверките I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Плажът с фойерверките EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Плажът с фойерверките EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Плажът с фойерверките EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Плажът с фойерверките EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Плажът с фойерверките EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Плажът с фойерверките EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Плажът с фойерверките EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Плажът с фойерверките EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Плажът с фойерверките EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Плажът с фойерверките

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Клариса ла Рю
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Клариса ла Рю


Брой мнения : 150
Точки : 254
Join date : 18.07.2011

Плажът с фойерверките Empty
ПисанеЗаглавие: Плажът с фойерверките   Плажът с фойерверките EmptyПет Юли 22, 2011 2:03 pm

Плажът с фойерверките 53437315
Върнете се в началото Go down
Хататила
Богинята на котките
Богинята на котките
Хататила


Брой мнения : 193
Точки : 348
Join date : 15.07.2011
Age : 24

Плажът с фойерверките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът с фойерверките   Плажът с фойерверките EmptyСъб Авг 20, 2011 2:42 am

Винаги съм обичала морето.Сигурно си мислите че като съм богинята на котките, би трябвало да мразя всякакъв вид вода, но не е така.Освен, че разхлажда в горещите летни дни, в морето мога, така да се каже, да се отпусна.Та реших да се разходя по плажа и да обмисля деня.Там веднага щом прескочих оградата и стъпих на пясъка се почувствах в свои води, така да се изразя.Много ми стана интересно, че с първото ми идване си намерих приятелка.Никога не съм имала повече от един приятел.През всичките тези години е било така.Обаче загърбих всичко и реших да се насладя на разходката.Плажът беше хубав и чист и се зачудих кой го поддържа.Еее, в лагера всичко беше чисто.Сигурно всички са маниаци на тема чистота и ред.Но никой не е съвършен.Чувствах бриза в лицето си и прочее.Слънцето клонеше към залез( любимото ми време от деня) и всичко беше огряно в златисто, пурпурно и т.н.
Върнете се в началото Go down
 
Плажът с фойерверките
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Плажът
» Плажът в Ню Йорк

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Архивът на града :: Архив-
Идете на: