Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Стаята на Ариа - Page 2 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Стаята на Ариа - Page 2 New_st10
Top posters
Атина
Стаята на Ариа - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Ариа - Page 2 I_voting_barСтаята на Ариа - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Стаята на Ариа - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Ариа - Page 2 I_voting_barСтаята на Ариа - Page 2 I_vote_rcap 
Посейдон
Стаята на Ариа - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Ариа - Page 2 I_voting_barСтаята на Ариа - Page 2 I_vote_rcap 
Sandara.
Стаята на Ариа - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Ариа - Page 2 I_voting_barСтаята на Ариа - Page 2 I_vote_rcap 
Анабет
Стаята на Ариа - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Ариа - Page 2 I_voting_barСтаята на Ариа - Page 2 I_vote_rcap 
Афродита
Стаята на Ариа - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Ариа - Page 2 I_voting_barСтаята на Ариа - Page 2 I_vote_rcap 
Ариа
Стаята на Ариа - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Ариа - Page 2 I_voting_barСтаята на Ариа - Page 2 I_vote_rcap 
Хататила
Стаята на Ариа - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Ариа - Page 2 I_voting_barСтаята на Ариа - Page 2 I_vote_rcap 
Зевс
Стаята на Ариа - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Ариа - Page 2 I_voting_barСтаята на Ариа - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Стаята на Ариа - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Ариа - Page 2 I_voting_barСтаята на Ариа - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Стаята на Ариа - Page 2 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Стаята на Ариа - Page 2 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Стаята на Ариа - Page 2 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Стаята на Ариа - Page 2 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Стаята на Ариа - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Стаята на Ариа - Page 2 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Стаята на Ариа - Page 2 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Стаята на Ариа - Page 2 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Стаята на Ариа - Page 2 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Стаята на Ариа

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Стаята на Ариа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 3:52 pm

- Добре-е-е... - проточих и се завъртях на пети веднъж, а след това започнах да снова из стаята и да се чудя какво да му кажа.
- Добре избирай, аз направо ще ти кажа двата варианта и ти ще решиш, кое искаш. - качих се върху таолетката и крастосах крака.
- За истина: Кое е стойностното ти в живота за момента? И за осмелявам се:... - огледах се и погледа ми попадна върху гланца ми за истни взех го и се засмях. - ... сложи си от гланца ми. - отново се засмях.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Ариа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 4:06 pm

Зачудих се. Ами избера истина, щях да изглеждам като страхливец, а ако избера предизвикателството щеше да изглежда така сяка не искам да отговоря на въпроса й... Присвих очи, гледайки ту кум гланца й за устни, ту към лицето й, след което въздъхнах.
- Добре - истина. - казах и си поех дълбоко въздух. - В момента най-стойностното нещо в живота ми си ти. - след като казах гласно тези думи, погледнах в очите й. Видях я как бузите й започват леко да се изчервяват. - Така. - казах рязко. - За истина: Кое е било най-щурото ти преживяване до сега? - замислих се за момент, след което ме осени страхотна идея. - А за осмелявам се: Да те затворя за пет минути в ковчега ми. Без да крещиш... - ухилих се доволно.
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Стаята на Ариа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 4:17 pm

- Истана, истина, истина... - казах бързо и панически. - Имам клаустрофобия. - поклатих леко глава и потръпнах само при мъсълта да съм затворена в тясно пространство било то ковчег или не.
- Истина...амии едно куче ме дърпаше с шейна. - засмях се, а той ме погледна сякаш съм луда. - Хей на 14 години съм, нямам големи преживявания, не познаваш баща ми този човек го е страх да ме пусне да пресека сама и улица. - отново се засмях.
- Та, кучето ме дърпаше с шейна. Беше зимата когато бях на 7, а то беше огромно и масивно, много силно куче не помня каква порода. Беше на съседите ни и когато излязох да си играя в снега с шейната и едната ми бавачка се завързах за каишката на кучето, ударих го с една пръчка и то побягна. - засмях се при спомена. - Беше много забавно, бавачката търчеше след нас и крещеше "Ариа малко изчадие такова! Ще кажа на баща ти". - безсупешено опитах да изимитирам гласа на бавачката си и отново се изкисках.
- Отново си ти, но преди това... - скочих на земята и се приближих до него. Целунах го и се отдръпнах усмихвайки се. - Това е за отговора ти. - намигнах му и се замислих.
- Истина: Съжаляваш ли, че живота ти е бил такъв какъвто е? Осмелявам се: Танцувай с мен. - усмихнах се победоностно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Ариа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 4:33 pm

Обзе ме ужас, когато каза предизвикателството си. Очите ми се разшириха и преглътнах шумно.
- А...ъм... истина. - казах, опитвайки се да не покажа още повече от страха си към танцуването. Сетих се когато бях на около 8 или 9 и ме накараха да танцувам. Най-унизителното преживяване в живота ми... - Та, ами не съжалявам за живота си. Нещата които съм правил когато съм бил на 10, повечето обикновени деца само си мечтаят да правят. Тогава вече бях обиколил цяла Италиа, ходих до Париж... ах, Париж... - погледа ми се зарея в престранството, но малко след това чух прокашлянето на Ариа и се върнах към реалността.
- Истина: Кой е най-големия ти страх? - погледнах към земята опитвайки се сетя за някое хубаво предизвикателство. - Осмелявам се: Изяш малко ягодов сладолед. - усмихнах се, защото бях доволен, че се сетих, че тя не харесваше ягодов сладолед.
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Стаята на Ариа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 4:44 pm

- Истина. - казах намръщено. - Сладоледа няма да се разбере с корема ми. - засмях се и седнах до него.
- Най-големия ми страх...от огледала. - казах ми като в същото време погледнах към огледалото на тоалетката. - Не, от живота. - поправих се, макар и огледалата да бяха на едно от челните места.
- И съдбата, защото не знам какво ще ми покаже и пред какво ще ме постави. - обясних му.
- Добре, кой е твоя най-голям страх? - върнах въпроса му за истина и допълних. - Кажи ми или... - изправих се и се приближих до ваната в ъгъла където бяха част от книгите ми.
Седнах до нея и изкарах опърпано копие на "Ромео и Жулиета".
- Или ми прочети строфа от "Ромео и Жулиета", разбира се думи на Ромео.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Ариа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 5:01 pm

Усмихнах се и победоносно грабнах книгата, след което започнах да разгръщам страниците. Попаднах на нещо и се изкашлях театрално, започвайки да чета.
- "...Racy girl, full dressage would lead to insufficient woe, A prematurely consummated plot because I lingered. Pray, cool down till I remount incognito, And be content with fervid equus fingered." - и естествено докато четях винаги италианския ми акцент изпъкваше още по-ярко.
Затвоих книгата и я погледнах.
- Доволна? - попитах и след това се замислих. - Истина: Най-лошия ти спомен? А осмеляваш се: ... Хъммм Позволи ми да ти направя един червен кичур. - казах и посочих червените връхчета на косата си.
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Стаята на Ариа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 5:11 pm

Изправих се и заподскачах ентусиазирано.
- Искам кичур. - казах му. - Никога не съм правила на косата си нещо по-различно от смяна на прическата. Не че бих махнала русото напълно де, е писна ми да правят тъпото сравнение "мозък като маслинка, равнозначно на блондинка", но го преживявам. - поклатих леко глава.
- Извирам кичура, сега ли ще ги направиш? - попитах като малко дете.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Ариа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 5:29 pm

Усмихнах се доволно. Имах възможността да й покажа още едно от уменията си.
- Нека е сега. - казах и се изправих. - Няма да се бавя много... само седни на леглото за момент казах и съблякох якето си. Изискваше малко концентрация. Когато червеното се беше появило на косата ми направих всичко, за да махна, но то си стоеше там. По късно разбрах, че е срързано с огъня в самия мен, изискваше извесна концентрация за да прехвърля малко огън в някой друг. - Стой неподвижно.
След като таказ това хванах един кичур от косата й и затворих очи. След като отново ги отворих видях как червеното сякаш попита косата й и се издига все по-нагоре, докато не стигна до корените.
- Сега ще имаш винаги една част от мен със себе си. - усмихнах се и седнах до нея. - Така, твой ред е. - обърнах се към Ариа.
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Стаята на Ариа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 5:51 pm

Изправих се бързо и погледнах в огледалото.
- А! - изписах. - Много ми харесва! - казах му и подскочих ентуасиазирано.
Завъртях се на пети към него и започнах да се клата напред назад с ръце зад гърба, сякаш бях малко дете, което искаше близалка.
- Окей, истина: Кое е нещото, което не искаш да загубиш? Осмелявам се: Отговори на върпоса за истина и ме целуни. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Ариа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 6:04 pm

- Ами... - направих се, че се замислям. - Това което искам да не загубя е зрението си... Защото без него, няма да може да те виждам. - казах и след това се приближих до нея и я целунах кратно, но нежно пу устните.
- Сега е мой ред... Истина: Какво си помисли за мен в първия момент в който ме видя? - попитах. - А осмеляваш се: Хвърли някой предмет от стаята ти, който носи със себе си лоши спомени...
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Стаята на Ариа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 6:24 pm

Огледах се за предмент, но в стаята ми всичко ми носеше само хубави спомени и може би носталгия за вкъщи. А и предпочитах да отговоря на въпроса вместо да хвърлям.
- Истина. - избрах. - Когато те видях...ами помислих те за обикновенно момче, което е преживяло много в живота. И си помислих, че ми харесва стила ти. - усмихнах му се.
- Какво си помисли ти за мен? - попитах го и допълних. - Или...ох вече не мога да го измисля. Отговори на въпроса и да приключваме с играта. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Ариа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 11:06 pm

- Добре. - казах и се доближих до нея. - Помислих си, че си най-красивото момиче, което някога съм виждал и, че ако говориш с мен ще е нещото което ще помня целия си живот. - ухилих се я целунах бързо по носа, след което се засмях.
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Стаята на Ариа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 12:18 am

По страните ми бързо плъзна руменина и прехапах леко долната си устан. Кой би помислил, че точно аз бих могла да променя по някакъв начин нечий живот...? Още не можех да проумея как и моят живот успя да се промени само за седмица. Първо разбрах, че съм дъщеря на Афродита, след това, че ще се обучавам в Лагер, а накрая и Джагър се появи от нищото и направи всичко много по-поносимо и сладко...Нямаше начин да не сиая от щастие.
Сложих ръце около врата на Джегър и го целунах за кратко, а след това с леки подскоци типични за балетната ми същност се придвижих към леглото и легнах по гръб на него.
- Знаеш ли?! - надигнах се на лакти. - Идея си нямаш колко се радвам, че се спря и ме заговори...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Ариа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 2:41 am

- И аз. - казах и се отидох до леглото и сегнах до неяслагайкъ ръцете си на тила, и гледайки към тавана. След това се надигнах и я придърпах към себе си. Така, тя гледаше надолу към мен и косата й гъделичкаше лицето ми. - А ти знаеш ли, колко сладко ти стои този червен кичур? - попитах я и я целунах продължително.
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Стаята на Ариа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 3:17 am

След целувката, от която със сигурност можеха да ми се подкосят коленете, ако съм права, го погледнах и се подсмихнах.
- Не съм сигурна дали е така, но щом казваш. - отговорих на въпроса му за кичура. - На мен ми харесва. - допълних и навих кичура на пръста си няколко пъти и след това го пуснах и заметнах назад за да не ми е пред лицето.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Ариа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 3:47 am

- Аз смятам, че е невероятно секси. - казах и отново я целунах, и този път когато разделях устните ни, захапах леко долната й. - И освен това, смятам че след като вече имаш малко огън в себе си, няма да се изгаряш толкова лесно. - усмихнах се и я погледнах в очите и се изгубих в тях.
- Знаеш ли че си най-прекрасното нещо което ми се е случвало? - попитах все още гледайки в очите й.
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Стаята на Ариа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 4:10 am

Усмихнах се прехапвайки съвсем леко крайчето на
долната си устна. Една част от мен го знаеше, може би, защото той също
беше това за мен.
Кимнах леко все още усмихвайки се.
- Знам, а ти си моето най-прекрасно нещо, което нахлу в живота ми
като...цунами, но с хубав край надявам се. - казах и го целунах.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Ариа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа - Page 2 EmptyПет Апр 09, 2010 5:06 pm

- И аз се надявам... - усмихнах се, докато галех бузата й с връхчетата на пръстите си.
Можех да усетя как топлината се събираше там и оставяше розови следи по кожата й. Много внимавах, да не я изгоря бяз да искам.
- Какво ти се прави сега? - попитах след извесно време.
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Стаята на Ариа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа - Page 2 EmptyНед Апр 11, 2010 5:47 pm

Нацупих замислено устни гледайки към тавана. През главата ми набързо преминаха няколко идейки за това какво можем да правим сега, но като че ли нито една от тях на ми беше особено интереса за вършене.
- Не знам... - проточих след няколко секунди и изведнъж се обърнах по корема поглеждайки го. - Няма ли да ти писне от мен, ако през цялото време сме заедно? - попитах го, знаейки, че е напълно възможно. Докато при мен той да ми писне звучеше абсурдно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Ариа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа - Page 2 EmptyНед Апр 11, 2010 7:13 pm

Погледа ми се насочи към лицето й само за момент. Трябваше да се уверя, че това което казва наистина е свързано с мен... самото понякога хората които искаха да се отърват от някого, го питаха точно това, което те чувстват... но изражението й ясно показваше само любопитство.
Малка усмивка се плъзна по лицето ми.
- Никога. - прошепнах и я целунах по челото.
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Стаята на Ариа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа - Page 2 EmptyНед Апр 11, 2010 7:34 pm

Усмихнах се и го целунах, а след това шеговито потърках нос в неговия.
- Радвам се, защото и ти няма да ми писнеш. Но повярвай ми аз мога да съм голям трън в задника. - прихнах и се завъртях по гръб все още хилейки си.
Когато се успокоих след малоумното си изказване го погледнах.
- Искаш ли да се разходим?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Ариа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа - Page 2 EmptyПон Апр 12, 2010 12:28 am

Кимнах енергично и се изправих моментално, завличайки я със себе си.
- На къде, командире? - попитах и козирувах, след което се ухилих и я вдигнах в ръцете си. - Кажи ми къде да те занеса? - казах и излязох от стаята.
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Стаята на Ариа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа - Page 2 EmptyПон Апр 12, 2010 1:13 am

Засмях се и бързо увих ръце около врата му за да съм стабилна и леко крастосах краката си.
- Някъде на разходка. - отвърнах му и огледах коридора.
Забелязах съобщението, което гласеше, че скоро ще има бал за началото на учебната година.
Усмихнах се и погледнах към Джагър.
- Няма ли да ме поканиш за дама на бала? - попитах го кимайки към съобщението на стената.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Ариа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа - Page 2 EmptyВто Апр 13, 2010 2:08 am

- Разбира се. - усмихнах се, след което нежно я оставих да се изправи на краката си.
След това застанах на едното си коляно и хванах ръката й.
- Г-це Скот, бихте ли ме придружили до бала? - попитах усмихвайки се с най-ослепителната си усмивка. Тя кимна и аз се изправих, сле което погледнах към информационното табло.
- Ще имаш ли нещо против да се разделим за малко? - попита я леко намръщвайки се. Тя поклати глава и меподкани да вървя.


/добре, аз тръгвам за малко, после пак ще се върна/
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Стаята на Ариа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа - Page 2 EmptyСря Апр 14, 2010 4:26 am

- Нямам нищо против, все пак после пак ще се видим. - спрях го преди да е тръгнал.
- Имам идея. Хайде да дойдеш да ме звемеш за бала. Аз ще си оправя нещата и ще се свържа с татко да ми прати рокля, защото тук нямам нищо подходящо. Сряда вечерта те чакам да ме вземеш. - усмихнах се и се надигнах на пръсти.
Целунах го малко по-продължително.
- Ще се видим преди бала. - добавих и се върнах в стаята си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Ариа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Ариа
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Стаята на Изабела
» Стаята на Меган
» Стаята на Кронос!
» Стаята на Таурус
» Стаята на Таря

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лагерът на Нечистокръвните :: Общежития :: Хижата на АФРОДИТА-
Идете на: