Мястото за богове, чудовища и герои.

ИндексИндекс  PortalPortal  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Top posters
Атина

Катрин Уейтън

Посейдон

Sandara.

Анабет

Афродита

Ариа

Хататила

Зевс

Katherine Pierce

Latest topics
» Станете наши приятели
Съб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Пет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Вто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Нед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Сря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Вто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Сря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Съб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Пет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

Share | 

Стаята на Ариа

Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита

Брой мнения : 207
Точки : 284

ПисанеЗаглавие: Стаята на Ариа   Нед Мар 28, 2010 11:10 pm

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Пон Апр 05, 2010 6:07 pm

Показах на Джагър, коя е стаята ми и влязохме вътре. Обичах я тази стая, беше почти същата както и вкъщи, което ме караше да се чувствам добре. Уютно и като у дома си.
- Добре дошъл в бърлогата ми. - ухилих се и затворих вратата след него.
- Спланя... - разперих ръце. - Баня... - посочих към вратата на банята. - Грдеробна. - и към тази на гардеробната. - Там е свещенното ми място. - усмихнах се.
- Можеш да се настаниш на леглото, че е срещу телевизора. Сега ще видя какво имам като филм тук. - отворих шкафа под домашното кино и извадих повечето кутийки с филми, при което бях буквално затрупана.
- Добре, екшън, ужас или комедия? - реших да е от тези жанрове, не исках да го карам да гледа романтика или някоя драма.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Пон Апр 05, 2010 7:06 pm

Усмихнах се и седнах на мекото легло.
- Ами, предпочитам комедия плюс ужас, плюс драма, плюс трилър. Абе нещо смесено... ако имаш такива. - подвигнах рамене и я наблюдавах как преравя колекцията си с филми, търсейки нещо което да пасва на капризния ми вкус.
- Ако няма, недей да се тревожиш. Просто пусни нещо, което на теб ти харесва. - казах й.
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Пон Апр 05, 2010 8:20 pm

Започнах упорито да ровя из всичките филми, но не успях да намеря нещо подходящо за вкуса му.
- Можем да гледаме "Красавицата и Звяра". - засмях се вдигайки оригиналното филмче на Дисни, което бях гледала милион пъти. - Какво ще кажеш за някой ужас, но те предупреждавам, че малко пискам от време на време. - засмях се отново.
- "Кървавият Свети Валентин"? Или "Петък 13"?
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Пон Апр 05, 2010 8:27 pm

- Имаш ли "The Ring"? - попитах като развълнувано дете. - Ами "Final Destination" или пък "One Missed Call"... - започнах да изреждам и се изправих до нея. - Какви страшни филми имаш?...
Тя ме погледна изненадано, сякаш се бях съблякъл и бях започнал да играя хоро...
- Добре, де. Ти избери - аз ще се свия в ъгъла, че да не умра от срам след като кажа още някоя глупост...
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Пон Апр 05, 2010 8:32 pm

Засмях се и го дръпнах да седне на пода до мен.
- Така: "The Ring", "Стопаджията", "Кубът", "Едно пропуснато обаждане" или "Петък 13"... - наредих ги пред него и прибрах останалите.
- Избери някой. Този.. - посочих "Едно пропуснато обаждане". - Не съм го гледала, но те предупреждавам, че ми изглежда адски страшен. - изправих се.
- Избери някой, аз ще се преоблека и идвам. - целунах го и влязох в гардеробната.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Пон Апр 05, 2010 10:21 pm

- Добрее... - промърморих и подредих филмите пред себе си, по "страшност" и започнах да броя. Онче бонче, счупено пиронче... и накрая се падна любимия ми филм "One Missed Call".
Тогава Ариа излезе от гардеробната си... Колко странно - цяла стая за дрехи. Моите бяха в един шкаф...
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Пон Апр 05, 2010 10:34 pm

Облякох си един анцуг за по-удобно и вързах косата си на висока опашка.
- Избра ли нещо, гадже? - попитах го и се засмях леко на думата "гадже", винаги ми е била забавна.
Той кимна и вдигна кутийката на филма с пропуснатото обаждане и след това извади диска и започна да се занимава с двд-то.
- Добре. - усмихнах се и отворих шкафа където бяха запасите ми от чипс. Взех 2 пакета чипс със сол, 3 шоколада и 2 кутий бисквити, а след това от мини хладилника две минерални води, тъй като само това имах в наличност.
Сложих всичко на леглото, а водите на едното нощно шкафче и се настаних облягайки се на възглавниците. Джагър нагласи филм и ме погледна, а аз потупах мястото до себе си.
Когато седна до мен го целунах и се сгуших в него...
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Вто Апр 06, 2010 4:07 pm

Светлината в стаята беше замъглена и зловещите цветове идващи от телевизора изпълваха просранството. В този момент тази светлина ми се стори като дъга, блестяща дъга, която се отразяваше по кожата на Ариа.
В този момент осъзнах, че лицето ми се беше зачервило леко, а сърцето ми биеше бързо.
Обгърнах я с ръцете си и я придърпах по-близо до себе си, след това я целунах нежно по бузата.
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Вто Апр 06, 2010 4:22 pm

Погледнах го и му се усмихнах, а след това го целунах по устните. Облегнах леко глава на рамото му и се загледах в екрана. Въпреки, че на моменти филма беше отвратителен не можех да отделя очи от него.
- Не...не отивай там... - прошепнах и усетих как Джагър се подсмихва. - Ще те убият, защото си тъпа. - допълних и секунда по-късно изписах тихо и скрих очите си с ръце.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Вто Апр 06, 2010 4:27 pm

Засмях се и тялото ми леко се разтърси, което разтърси и Ариа. Когато тя скри лицето си в ръцете си, я придърпах още по-близо до себе си.
Точно когато се криеше, момичето беше всмукано в пералнята и стана на каша...
- Май беше добра идея да не гледаш. - засмях се.
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Вто Апр 06, 2010 5:29 pm

- Това е ужаснооо, как може да го гледаш? - измърморих глухо все още криейки лицето си в шепхи. - Радвам се, че не гледах филма на една от моите домашно кино вечери, когато баща ми беше нощна смяна и аз оставах сама. Със сигурност щях да умра от страх. - продължих да мърморя докато все още се разнасяха писъци от телевизора..
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Вто Апр 06, 2010 10:47 pm

- Ами, не им обръщам внимание. - казах, все още гледайки към екрана на телевизора. Точно в този момент кадъра се смени и показаха, учителя който беше в асансьора. Беше нападнат от нещо като призрак и след като вратата се отвори на най-долния етаж, се видя как сърцето му беше изтръгнато и той си го държеше в ръката. - Ето това беше яко. - засмях се и се опитах да насоча лицето й към екрана.
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Вто Апр 06, 2010 11:04 pm

Погледнах към екрана и направих отвратена физиономия. Обичах да гледам страшни филми, но умерено страшни. А на толкова гнусни и брутални като "да пуснем човека в пералнята" или "да си видя сърцето в ръката".
- Това беше...добре де готино е. - засмях се. - Но гнусно и гадно също....
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Вто Апр 06, 2010 11:35 pm

- Да, сигурно... - промърморих и тогава телефона ми звънна. Оставих го да звъни, след което той сам спря... - Ето го и пропуснатото ми обаждане. - казах със зловещ глас и се изсмях като ненормалник. Ариа ме погледна очудено. - Какво? Нали филма се казва "Едно пропуснато обаждане"... - засмях се.
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Вто Апр 06, 2010 11:42 pm

Сръчках го.
- Никави пропуснти обаждания, моля. - казах му аз, но също се засмях, а след това и целунах.
Изправих се от леглото.
- Ей сега се връщам. - влязох в банята и застанах пред огледалото. Известно време се гледах в него, преди зад мен да премине нещо. Всъщност не беше нищо, но на мен тези филми не ми влияеха добре. Изписах тихо и се обърнах рязко към стената зад себе си, при което бутнах една чаша на земята и тя се разпръсна на парчета.
- По дяволите. - измъморих и се наведох да ги събера, но разбира се на второто стъкалце се порязках. - Мамка му. - изругах отново.
- Малко помощ... - извиках на Джагър.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Вто Апр 06, 2010 11:55 pm

Малко след като Ариа влезе в банята чух писък и след това нещо се счупи на земята.
- Малко помощ... - чу я да извиква.
Надигнах се от леглото освавяйки тичащите хора на екрана да си пищят на воля. Беше станало доста тъмно, трябваше с опипване да стигна до банята. Естествено, бутнах нещо, което падна на земята с шумен тупор.
- Упс... - промърморих и замръзнах. След това открих бравата на вратата и я завъртях. вътре открих Ариа, коленичила на пода, държейки ръката си, заобиколена от малки парченца стъкло. От единия й пъст се стичаше алена капка кръв.
- О, богове... - прошепнах и се наведох, за да й помогна. - Какво стана? - попитах, след като вече беше на краката си. - Дай да видя. - посегнах към ръката й. Тя бързо я дръпна и се намръщи. - Хайде де, дай да видя. Може и да успея да ти помогна. - повдигнах вежди.
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Сря Апр 07, 2010 12:06 am

- Порязах се, мисля че още има пърче стъкло вътре... - казах му и все пак пъснах пръста си за да види, а от него шурна кръв.
- Как може да съм толкова непохватна, трябва да ме заключат някъде в клетка и да ме държат далече от хората. - стиснах зъби когато Джагър докосна порязаното. - Ауч. - изохках.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Сря Апр 07, 2010 12:23 am

- Аз мисля че ще изглеждаш много добре в клетка. - засмях се, докато оглеждах пръста й. - Чакай малко. - прошепнах, защото забелязах малкото парченце стъкло. - Чакай... грабнах една безопасна игла от чашата до мивката и я отворих. Тя изпищя. - Стига де, Ариа. - намръщих се и хванах ръката й. - Ей сега ще го махна. Нищо няма да усетиш.
Насочих иглата към пръста й. Тя започна да с дърпа.
- Спри или ще те обода, без да искам. - заплаших я и тя се кротна.
Докато държах ръката й усетих гъдел в прътите си и синия огън обгърна ръката й. Успях а изкарам стъкълцето, след което раната се затвори моментално. А капката кръв си остана на мястото.
- Готово. - усмихнах се и върнах безопасната игла на мястото й.
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Сря Апр 07, 2010 12:49 am

- Ихаа... - измърморих гледайки пръста си.
Пуснах чешмата и тикнах ръката си под студената струя вода и когато тя отми капката кръв се оказа, че няма дори драскотина.
- Аха...с моята калпавост тази дарба определено ще ми е в помощ. - засмях се и се надигнах на пръсти. Целунах го малко по-продължително, а когато се отдръпнах облизах долната си устна.
- Сладки целувки. - изчуруликах и се изкисках.
Наведох се и този път внимателно събрах стъклата от пода.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Сря Апр 07, 2010 1:04 am

Докато я наблюдавах осъзнах че на лицето ми е изникнала глупава усмивка. След това се сетих за нещото което бутнах, докато си прправях път към банята.
- Ъм... не иска да те притеснявам или нещо... - потърках врата си. - Обаче докато идвах бутнах нещо.
Точно в този момент се чу пронизителен писък.
Затворих очи.
- Май, филма ще свърши без нас. - усмихнах се извинително опитвайки се да сменя темата.
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Сря Апр 07, 2010 1:28 am

- Нищо и без това не исках да го гледам, беше гаден. - засмях се и изхвърлих стъклата в кошчето.
Влязохме в спалнята и светнах лампата за да видя какво е бутнал. Оказа се, че е шишенце парфюм от тоалетката, но беше здраво, така че не бше голяма работа.
- Добре, не си бутнал нищо фатално. - успокоих го аз.
Целунах го отново надигайки се на пръсти, нещо ми се струваше доста висок.
- С моя ръст тип "джобно гадже" за никъде не съм.. - казах гласно, макар той да не знаеше какво съм казала преди това само в главата си.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Сря Апр 07, 2010 1:48 am

- Всъщност, си за всякъде. - усмихнах се и този път я надигнах към себе си. - Мога да те нося, където си поискам. - казах и я оставих на леглото.
Тогава надписите започнаха да се издигат на екрана, последвани от драматична музика.
- Може пък аз да съм прекалено висок. - седнах до нея. - Нали това не е проблем? - попитах взимайки някакво гумено топче от нощното шкафче. Започнах да си го подхвърлям, докато не го изпуснах и то не се търкулна по един стол.
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Сря Апр 07, 2010 2:49 am

- Не, не е проблем. - казах му аз. - Харесвам си те висок. - целунах го отново и се усмихнах.
Изправих се и взех топчето, което се търкулна под стола.
- Дръж! - казах му и го хвърлих леко към него. - Хайде да играем на нещо... - предложих.
- Истина или усмелявам се? - предложих.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Сря Апр 07, 2010 2:59 pm

Хванах топчето, когато ми го подхвърли и започнах да го мачкам.
- Добре. - съгласих се и погледнах към нея. - Защо ти не започнеш. - предложих и погледнах към Ариа очакващо.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   

Стаята на Ариа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лагерът на Нечистокръвните :: Общежития :: Хижата на АФРОДИТА-
Идете на: